Wyślij zapytanie
32... telefon

Gościniec Sosina Hotel&Restauracja

ul. Bukowska 10, Jaworzno, Śląskie,

W pobliżu: Katowice, Mysłowice, Dąbrowa Górnicza, Olkusz, Chrzanów

32... telefon
Wyświetleń: 1382


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Liczba gości

do 60

Gościniec Sosina Hotel&Restauracja

Kompleks Hotelowo-Gastronomiczny „Gościniec Sosina”to eleganckie, dobrze wyposażone pokoje hotelowe. Integralną częścią każdego pokoju jest łazienka z prysznicem. Na stanie każdego pokoju znajduje się telewizor z dostępem do licznych kanałów telewizji naziemnej. Uwagę warto zwrócić na widok, który rozpościera się z okien – goście mogą podziwiać pobliski Zalew Sosina lub las sosnowy. W cenie zakwaterowania jest zawarty bezprzewodowy dostęp do Internetu.
Zmotoryzowani goście, którzy do „Gościńca Sosina” przyjadą własnymi pojazdami, mogą skorzystać z ogrodzonego i bezpłatnego parkingu. Hotel to miejsce stworzone z myślą o najmłodszych – na jego obszarze znajduje się plac zabaw dla dzieci.

„Gościniec Sosina” to również miejsce przyjazne dla osób posiadających zwierzęta domowe. Za dodatkową opłatą (szczegóły znajdują się w cenniku) goście mogą przebywać w pokojach hotelu ze swoimi pupilami. Pokoje można zamówić w całodobowej recepcji.

Przy hotelu działa całodobowa restauracja, która serwuje kuchnię nie tylko polską. Zarówno goście mieszkający w „Gościńcu Sosina”, jak i przejezdni mogą zamówić potrawy z tradycyjnej kuchni polskiej, jak i włoskiej, np. pizzę. Restauracja oferuje również catering. Zamówione potrawy są dowożone pod adres wskazany przez zamawiającego.

Goście mogą korzystać z murowanego, zadaszonego i dobrze oświetlonego grilla. W ten sposób można spędzić wieczór np. ze znajomymi.

Wyjątkowe wesele w pięknym zakątku – nad Zalewem Sosina.

Jeżeli marzy się Państwu wesele w wyjątkowym zakątku, zapraszamy do Kompleksu Hotelowo-Gastronomicznego „Gościniec Sosina” nad Zalewem Sosina. Klimatyczna lokalizacja obiektu w połączeniu z wieloma atrakcjami i możliwością wynajęcia bazy noclegowej dla gości z daleka to tylko część naszej oferty. Jesteśmy w stanie zadbać zarówno o niepowtarzalną atmosferę, jak i oprawę muzyczną oraz catering. Dzięki temu ten dzień nowożeńcom i ich gościom zapadnie w pamięć na lata.

Nowożeńcom proponujemy ciekawą, oryginalną atrakcję w postaci możliwości dotarcia na wesele łodzią motorową. Istnieje też możliwość wykonania sesji zdjęciowej na prywatnej plaży lub sprzętach wodnych, np. rowerach wodnych. Zachęcamy do kontaktu osoby zainteresowane zorganizowaniem wyjątkowego wesela nad Zalewem Sosina – chętnie pomożemy w przekuciu marzeń w rzeczywistość.

Zapraszamy do kontaktu!

  • Noclegi
  • Parking
  • Catering

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Jaworzno, Lokale weselne, Hotele, Wesele nad Jeziorem

Powrót