Zapytanie
48... telefon

Hotel 3 Trio Białystok

ul. Hurtowa 3, Białystok, Podlaskie,

48... telefon
Wyświetleń: 33215


Średnia ocena: 5 z 2 głosów

Zobacz opinie

Liczba gości

od 30 do 280

Hotel 3 Trio Białystok

Wesele to wyjątkowe przyjęcie wieńczące wielomiesięczny okres pracowitych przygotowań przyszłych małżonków do ceremonii zaślubin. Nie czas tu na eksperymenty i niepewne wybory.

Odnaleźć należy "Trio doskonałe", tj. miejsce łączące 3 najważniejsze zalety:

* gustowne wnętrza,
* niezawodną obsługę
* i renomowaną kuchnię.

 

Hotel 3 Trio z powodzeniem organizuje wesela i udostępnia sale weselne w samym sercu Białegostoku. Wynajmij więc u nas salę weselną! Białystok to miejsce, gdzie rozkwita i dojrzewa miłość! Będziemy zaszczyceni mogąc gościć Ciebie w Hotelu 3 Trio w Białymstoku. Nasze 3 gwiazdki to gwarancja standardu i zobowiązanie, którego zawsze dotrzymujemy. Twoi goście będą zadowoleni, a wesele w Białymstoku zostanie zapamiętane jako wyjątkowo udane.

 

Ta chwila musi być idealna...

...jedyna taka w życiu, niepowtarzalna i wyjątkowa, a ponieważ wspomnienie o niej będzie powracać z taką samą siłą nawet po wielu latach, warto zadbać o najdrobniejszy szczegół weselnego wieczoru. Niech zatem dzień ten będzie najpiękniejszy, aby pamięć o nim wywoływała radość i dodawała sił. Zaufanie jakim mamy nadzieję obdarzą nas Państwo, pozwalając nam profesjonalnie zaaranżować uroczystości weselne, umożliwi nam spełnienie wszelkich Państwa wymagań.

 

Proponujemy Państwu profesjonalną miłą i uśmiechniętą obsługę oraz komfortowe klimatyzowane wnętrza Restauracji Trio Superior o amarantowo-diamentowych barwach w nowoczesnej stylistyce wytwornego Vintage oraz luksusową pełną blasku i wspaniałych barw salę Glamour. Zadbamy o niepowtarzalny i jedyny na tą okazję wystrój oraz zapewnimy wykwintne i niepowtarzalne menu zawierające - 4 dania gorące, przekąski z ryb, drobiu i jaj, półmiski mięsiw pieczonych i wędlin własnego wyrobu, sałatki, dodatki, napoje zimne i gorące oraz wyroby cukiernicze wraz z tortem z naszej cukierni.

 

Dysponujemy trzema niezależnymi salami bankietowymi:

- Restauracja Trio Superior dla 130 gości,
- Trio Violet dla 80 gości - (sale mogą być połączone mieszcząc 280 gości),
- Glamour dla 130 gości.

 

Naszym prezentem dla pary młodej jest...apartament na noc poślubną.

 

Cena 170 - 190 zł za osobę w zależności od wybranego menu, a dzieci do lat dziesięciu otrzymują 50 % rabatu.
Na wszystkie wesela organizowane poza sobotą oferujemy 10 zł zniżki za osobę!

 

Dodatkowo proponujemy Państwu:

- konkurencyjne ceny noclegów dla gości weselnych
- bezpłatny parking
- korzystanie z własnych alkoholi bez "korkowego"
- możliwość zorganizowania poprawin
- stół podlaski z regionalnym daniem gorącym
- stół rybny
- fontannę czekoladową i alkoholową 

  • Noclegi
  • Parking
  • Catering

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

J JB C 2018-11-06 10:34:02

Ocena: 5

Z czystym sumieniem mogę polecić hotel i organizację imprez. Pokoje nowoczesne i czyste. Jedzenie serwowane na imprezach samczne. Obsługa kompetentna i bardzo miła. Polecam!

A Ania 2017-09-14 10:24:20

Ocena: 5

Polecamy wesele w 3trio! Pełen profesjonalizm, organizacja na najwyższym poziomie, miła obsługa, wyśmienite jedzenie. Dziękujemy p.manager i całej obsłudze, że ten najważniejszy dzień naszego życia był naprawdę wyjątkowy!

Tagi: Białystok, Lokale weselne, Hotele, Wesele w Mieście, Eleganckie Wesele, Urban Wedding, Wesele z Noclegiem, Obiady Weselne

Powrót