Zapytanie
501... telefon

Hotel Antonio Conference

Motoryzacyjna 2, Skarbimierz-Osiedle, Opolskie,

W pobliżu: Oława, Nysa, Niemodlin, Lewin Brzeski, Opole, Namysłów

501... telefon
Wyświetleń: 740


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Liczba gości

od 120 do 250

Hotel Antonio Conference

Hotel Antonio Conference to funkcjonujący od 2014 roku, nowoczesny 3-gwiazdkowy hotel biznesowy, położony w bezpośrednim sąsiedztwie zabytkowego Brzegu oferuje 46 różnego rodzaju pokoi, wszystkie wyposażone w stylowe meble i nowoczesny udogodnienia.
Położenie hotelu zapewnia gościom spokój, a dzięki naszym obiektom rekreacyjnym i sportowym - aktywny wypoczynek. Jednocześnie umożliwia praktyczny dojazd z autostrady A4 (ok. 8 min / 9 km) oraz dojazd autostradą do Wrocławia (ok. 20 min / 50 km) czy Opola (ok. 20 min / 50 km).

Restauracja Steak & Grill zaprasza do spróbowania naszych specjalności, czyli grillowanych mięs oraz ryb. Z myślą o osobach dbających o zdrowy tryb życia przygotowaliśmy menu FIT. Restauracja Steak & Grill zapewnia obsługę konferencji, szkoleń i innych spotkań biznesowych do 300 osób, a także bankietów i przyjęć – nawet do 200 osób.

Organizowanie przyjęcia weselnego w Hotelu Antonio Conference to wygodny i łatwy sposób na rozwiązanie logistyczno – organizacyjnych wyzwań. Wyróżnia nas przede wszystkim największa, z ogromnymi możliwościami adaptacji sala weselna w regionie. W ostatecznej konfiguracji 390 metrowe audytorium jest w stanie zapewnić miejsce do zabawy dla 200 osób.

Ślub i uroczystość weselna to chwile, do których wielokrotnie wraca się we wspomnieniach… Chętnie pomożemy Państwu zrealizować to wyjątkowe przedsięwzięcie według Państwa oczekiwań, wykorzystując naszą wiedzę i doświadczenie. Piękna sala, wytworny wystrój i smaczna kuchnia to gwarancja udanej zabawy.

Zapraszamy do kontaktu!

  • Noclegi
  • Okrągłe stoły
  • Ogród
  • Parking
  • Catering

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Skarbimierz-Osiedle, Lokale weselne, Hotele, Eleganckie Wesele, Wesele z Noclegiem, Obiady Weselne

Powrót