Zapytanie
531... telefon

Hotel Biancas

Żeromskiego 9, Kosakowo, Pomorskie,

W pobliżu: Rumia, Gdynia, Wejherowo, Puck, Reda, Gdańsk, Sopot, Bolszewo, Koleczkowo, Chwaszczyno, Rewa, Bojano, Mrzezino, Mosty

531... telefon
Wyświetleń: 642


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Liczba gości

od 10 do 160

Sprawdź nasze wolne terminy

Pokaż wszystkie

piątek, 30 czerwca 2023
zapraszam do kontaktu 668859480 - Hotel Biancas

sobota, 01 lipca 2023
zapraszam do kontaktu 668859480 - Hotel Biancas

sobota, 08 lipca 2023
zapraszam do kontaktu 668859480 - Hotel Biancas

piątek, 29 września 2023
serdecznie zapraszam 668859480 - Hotel Biancas

Hotel Biancas

Ślub to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu człowieka. Każdy marzy, aby ten dzień spędzić w wyjątkowym miejscu, w otoczeniu najbliższych osób, spełniając wszelkie marzenia. Pragniemy towarzyszyć Państwu w tak wspaniałych chwilach, dlatego stworzyliśmy atrakcyjną ofertę wesel niedaleko Gdyni. Nasza restauracja była już świadkiem wielu wzruszających chwil i szalonej zabawy do białego rana. Pamięta twarz niejednego zadowolonego gościa i uśmiechy szczęśliwych nowożeńców. Dokładamy wszelkich starań, aby wesele utkwiło w Państwa pamięci jako dzień magiczny, w którym spełniają się wszystkie ślubne marzenia.

Proponujemy Państwu ofertę specjalną na wesela w piątki. Specjalnie dla Państwa skomponowane przez szefa kuchni bogate menu w atrakcyjnej cenie. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą. Mogą Państwo skorzystać w piątek z oferowanego menu piątkowego lub otrzymać 10% rabatu na menu 1, menu 2, lub menu 3.

Uwzględniając wszystkie Państwa preferencje i życzenia wspólnie wykreujemy idealny plan wesela, którego echo odbije się w całej Gdyni! Eleganckie wnętrze restauracji da podstawę do stworzenia wspaniałej szalonej imprezy do białego rana, okraszonej przepysznym jedzeniem. Wesela, organizowane w znakomicie zlokalizowanej restauracji Biancas w Kosakowie, obok Gdyni, to niezapomniane przyjęcia pozwalające na chwilę przenieść się w świat bezgranicznego świętowania.

Do dyspozycji naszych gości posiadamy: dwie sale weselne (Sala Pałacowa oraz Biała), taras letni z ogródkiem, plac zabaw, pokoje dla gości weselnych (70 miejsc noclegowych), duży, monitorowany parking.

Zapraszamy do kontaktu!

  • Noclegi
  • Okrągłe stoły
  • Ogród
  • Dostosowane dla niepełnosprawnych
  • Parking
  • Catering

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Kosakowo, Lokale weselne, Hotele, Wesele i Ślub w Plenerze, Eleganckie Wesele, Wesele z Noclegiem, Obiady Weselne

Powrót