Zapytanie
75... telefon

Hotel Garden Bolesławiec

Al. Piastów 14, Bolesławiec, Dolnośląskie,

W pobliżu: Lubań, Legnica

75... telefon
Wyświetleń: 3266


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

180 zł / os

Liczba gości

od 80 do 200

Hotel Garden Bolesławiec

W życiu człowieka jest wiele pięknych i niezapomnianych dni. Ślub jest jednym z nich. Często wyczekany, wymarzony, zaplanowany w najdrobniejszym szczególe: piękna suknia, wspaniałe bukiety kwiatów i niesamowite otoczenie.Jedną z tajemnic udanego przyjęcia weselnego jest wybór właściwego miejsca. Miejsca, które nie tylko zachwyci ale i sprawi, że poczujemy się w nim wyjątkowo.

Takim miejsce jest położony w Bolesławcu, usytuowany w sercu pięknego ogrodu Hotel Garden *** .W niepowtarzalnym otoczeniu i stylowych XIX-wiecznych wnętrzach spędzicie Państwo miłe i niezapomniane chwile.Wyjątkowy charakter i urok dawnych bali przywoła przyjęcie w Sali Kryształowej z wyjściem na taras.Impreza w Sali Kominkowej zapewni niepowtarzalny klimat i szczególną atmosferę. Specjały kuchni zadowolą podniebienie każdego smakosza, a nad całością czuwać będzie miła i profesjonalna obsługa. 

Wybierz salę weselna dla siebie 


Już w progu naszego hotelu powitamy Młodą Parę chlebem i solą, a weselnych gości lampką musującego wina. Urządzimy Państwu najpiękniejsze wesele, które stanie się jednym z niezapomnianych wspomnień. Zapewniamy, że wszyscy będą się świetnie bawić i dobrze wspominać ceremonię ślubną oraz wesele.


Pakiety >> KLIKNIJ


Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą weselną


  • Noclegi
  • Okrągłe stoły
  • Ogród
  • Plac zabaw
  • Dostosowane dla niepełnosprawnych
  • Miejsce zabytkowe
  • Parking

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Bolesławiec, Lokale weselne, Hotele, Wesele i Ślub w Plenerze

Powrót