Wyślij zapytanie
44... telefon

Hotel Górski

Proszenie 1B, Wolbórz, Łódzkie,

W pobliżu: Łódź, Tomaszów Mazowiecki, Piotrków Trybunalski, Radomsko, Bełchatów, Sulejów, Spała

44... telefon
Wyświetleń: 5287


Średnia ocena: 1 z 1 głosów

Zobacz opinie

Liczba gości

do 250

Hotel Górski

„Górski” to miejsce niezwykłe. Wykwintna elegancja łączy się tutaj z przyjaznym ciepłem domowego ogniska. Poczujcie tę wyjątkową atmosferę. Zobaczcie niepowtarzalne i piękne wnętrza. Wypocznijcie w wygodnym zaciszu. Spróbujcie prawdziwie polskiego, smacznego jedzenia.Kompleks Gastronomiczno-Hotelarski oferuje: ponad 80 pokoi hotelowych, całodobowo strzeżony parking, wyszukane menu w restauracji, zawsze świeże i smaczne potrawy w "Barze przy wiatraku", mogącym obsłużyć nawet 600 osób jednocześnie, sale konferencyjne i balowe. Ceny są niewygórowane, obsługa miła, przyjazna i sprawna.Całość mieści się w unikalnym architektonicznie obiekcie. Kryty strzechą, zbudowany z drewnianych bali, okazały budynek w "góralskim" stylu robi niezapomniane wrażenie. Koniecznie trzeba odwiedzić to miejsce!To wszystko dla Was...WSZYSTKO DLA NASZYCH GOŚCI!

 

Organizujemy przyjęcia biznesowe, prywatne i rodzinne
- bale, wesela, komunie, chrzciny, bankiety, studniówki, koncerty, wigilie
.

 

Wesele to jedno z najważniejszych wydarzeń rodzinnych. Kompleksowo organizujemy przyjęcia weselne. Stylowa architektura, doskonała kuchnia oraz wzorowa obsługa gwarantują, że Państwa wesele będzie pełne wrażeń, znakomitej zabawy i na długo pozostanie w pamięci Waszej i zaproszonych gości.

Proponujemy indywidualny, dostosowany do Państwa życzeń program imprez, który będzie doskonałym uzupełnieniem szkoleń czy konferencji.

Na życzenie gości organizujemy program rozrywkowy: występy kabaretów, rewie, koncerty i recitale gwiazd. 

Zapraszamy do kontaktu! 

  • Noclegi
  • Okrągłe stoły
  • Altana na ślub
  • Ogród
  • Dostosowane dla niepełnosprawnych
  • Parking
  • Catering

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

A Anna Fiuczek 2019-07-09 12:39:49

Ocena: 1

Zdecydowanie odradzam organizowanie tam wesela. Menedżer wraz z całą obsługą nie stanęli na wysokości zadania. jedna gwiazdka za architekturę i klimat. organizacji wesela została wykonana nierzetelnie. Przede wszystkim, na stołach nie było umówionej ilości potraw. Dania główne nie docierały do części gości. Porcja jedzenia, która była dostarczana na stół nie była wystarczająca na 12 osób. Obsługa przynosiła jedzenie na maksymalnie 8 osób i zaczynała obsługiwać kolejne stoły. W rezultacie część gości nie otrzymała posiłków.

Tagi: Wolbórz, Lokale weselne, Hotele

Powrót