Zapytanie
44... telefon

Hotel Górski

Proszenie 1B, Wolbórz, Łódzkie,

W pobliżu: Łódź, Tomaszów Mazowiecki, Piotrków Trybunalski, Radomsko, Bełchatów, Sulejów, Spała

44... telefon
Wyświetleń: 18361


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Liczba gości

od 10 do 250

Hotel Górski

„Górski” to miejsce niezwykłe. Wykwintna elegancja łączy się tutaj z przyjaznym ciepłem domowego ogniska. Poczujcie tę wyjątkową atmosferę. Zobaczcie niepowtarzalne i piękne wnętrza. Wypocznijcie w wygodnym zaciszu.

Spróbujcie prawdziwie polskiego, smacznego jedzenia.Kompleks Gastronomiczno-Hotelarski oferuje: ponad 80 pokoi hotelowych, całodobowo strzeżony parking, wyszukane menu w restauracji, zawsze świeże i smaczne potrawy w "Barze przy wiatraku", mogącym obsłużyć nawet 600 osób jednocześnie, sale konferencyjne i balowe. Ceny są niewygórowane, obsługa miła, przyjazna i sprawna.Całość mieści się w unikalnym architektonicznie obiekcie. Kryty strzechą, zbudowany z drewnianych bali, okazały budynek w "góralskim" stylu robi niezapomniane wrażenie. Koniecznie trzeba odwiedzić to miejsce!To wszystko dla Was...WSZYSTKO DLA NASZYCH GOŚCI!

 

Organizujemy przyjęcia biznesowe, prywatne i rodzinne
- bale, wesela, komunie, chrzciny, bankiety, studniówki, koncerty, wigilie
.

 

Wesele to jedno z najważniejszych wydarzeń rodzinnych. Kompleksowo organizujemy przyjęcia weselne. Stylowa architektura, doskonała kuchnia oraz wzorowa obsługa gwarantują, że Państwa wesele będzie pełne wrażeń, znakomitej zabawy i na długo pozostanie w pamięci Waszej i zaproszonych gości.

Proponujemy indywidualny, dostosowany do Państwa życzeń program imprez, który będzie doskonałym uzupełnieniem szkoleń czy konferencji.

Na życzenie gości organizujemy program rozrywkowy: występy kabaretów, rewie, koncerty i recitale gwiazd. 

Zapraszamy do kontaktu! 

  • Noclegi
  • Okrągłe stoły
  • Altana na ślub
  • Ogród
  • Dostosowane dla niepełnosprawnych
  • Parking
  • Catering

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Wolbórz, Lokale weselne, Hotele, Rustykalne Wesele, Wesele z Noclegiem, Boho Wesele

Powrót