Zapytanie
62... telefon

Hotel i Restauracja Dworek 1885

ul. Kaliska 7/9, Ostrzeszów, Wielkopolskie,

W pobliżu: Ostrów Wielkopolski, Grabów nad Prosną, Kępno, Przygodzice, Sieroszewice

62... telefon
Wyświetleń: 16429


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Liczba gości

do 120

Hotel i Restauracja Dworek 1885

 

Serdecznie witamy w Hotelu - Restauracji Dworek 1885
i zapraszamy do spędzenia niezapomnianych chwil w naszych progach.

 

Atrakcyjne położenie w malowniczej kotlinie Wzgórz Trzebnicko - Ostrzeszowskich wśród pięknych i starych lasów, wspaniała przyroda, czyste powietrze, zabytki to wszystko można kontemplować mieszkając w naszym hotelu. Wyjątkowy klimat, niepowtarzalny styl i szczególna jakość usług zostały docenione i uhonorowane przez Wydawnictwo Pascal Najwyższym Wyróżnieniem.

 

Hotel

Wysoki standard i oryginalna architektura sprawiają, że mieszka się tu wygodnie, a spędzony czas na zawsze pozostaje w pamięci. Z okien hotelowych pokoi widać zabytkową basztę z czasów Kazimierza Wielkiego i pobernardyński klasztor z XVIII w. Pogodne i przestronne pokoje umożliwiają dobry wypoczynek.

 

"Dworek 1885" posiada 25 komfortowych pokoi wyposażonych w:

  • łazienka
  • klimatyzacja
  • minibar
  • TV SAT
  • telefon
  • dostęp do internetu

Doba hotelowa trwa od godz. 14:00 do 12:00 dnia następnego.
Dla poprawy kondycji i możliwości czynnego spotkania z przyrodą, do dyspozycji gości oddajemy sztucznie oświetlany kort i rowery.

 

 

*** Wesela - imprezy okolicznościowe ***

Drodzy Goście! Ślub to jeden z najważniejszych dni w życiu. Warto więc, by wszystko, co z nim związane, było wyjątkowe – tak byśmy zawsze z chęcią powracali myślami do tej wspaniałej chwili. Hotel Dworek pomoże wam w tym, by ten dzień na długo pozostał w pamięci Waszej i wszystkich Waszych Gości. My możemy zapewnić Państwu doskonałą oprawę tej niecodziennej uroczystości, której głównymi bohaterami będziecie Wy. Powierzając nam organizację wesela, możecie Państwo być pewni, że będą to dzień i noc pełne niezapomnianych wrażeń i przeżyć. Do każdego naszego Gościa podchodzimy indywidualnie, bierzemy pod uwagę Jego sugestie i propozycje, sami także przedstawiamy nasze koncepcje, tak by wszystkie Państwa oczekiwania zostały spełnione. Do Państwa dyspozycji oddajemy doświadczony zespół profesjonalistów, który zadba nie tylko o starannie przygotowane menu, ale także o odpowiedni, wyjątkowy wystrój sali i muzykę; będzie też dyskretnie czuwał nad przebiegiem całej uroczystości, tak by nic nie zmąciło tych wspaniałych chwil w Waszym życiu.

 

Nasz Hotel Dworek zadba o to, by czuli się Państwo wyjątkowo nie tylko w dniu ślubu, ale także w całym okresie jego przygotowań i później – już po zaślubinach. Nie tylko Wy – główni aktorzy uroczystości, ale także wszyscy Wasi goście. Do Państwa dyspozycji mamy i wybrane pomieszczenia w naszym Hotelu, i także cały nasz obiekt. Dla szczególnego upamiętniania tych wspaniałych chwil zaślubin, warto nieraz spędzić w naszym Hotelu nieco więcej czasu i to w gronie bliskich nam osób. Proponujemy Państwu więc wynajęcie całego Hotelu – tylko na Państwa wyłączność. Wszystkie miejsca hotelowe, pokoje, sale konferencyjne, bar, restauracje oddajemy wówczas całkowicie i wyłącznie do Państwa dyspozycji. Tego typu zamówienia rozpatrujemy indywidualnie, więc możecie Państwo być pewni, że nasz Hotel będzie w pełni dostosowany do Waszych potrzeb i preferencji.

 

Warto podkreślić, że nasza doskonała kuchnia, profesjonalna obsługa i perfekcyjna organizacja waszych uroczystości idą w parze z przystępną ceną, toteż mamy nadzieję, że nie raz Państwo do nas wrócicie. Tymczasem mamy nadzieję powitać Państwa wkrótce w naszych progach!

 

Bardziej szczegółowe informacje można uzyskać, kontaktując się z recepcją hotelu pod nr tel. 062/730-95-50. Pod tym numerem możecie też Państwo składać zamówienia.

 

Życzymy udanego pobytu
Zespół Hotelu Dworek

 

PS Oprócz wesel, organizujemy także wszelkie, interesujące Państwa, imprezy: imieniny, urodziny, osiemnastki, komunie, chrzciny, a także wszelakie spotkania biznesowe, konferencje, bankiety, wieczorki o charakterze kulturalnym (kameralne koncerty, wieczory autorskie, wystawy).  

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Ostrzeszów, Lokale weselne, Hotele

Powrót