Zapytanie
727... telefon

Hotel Kłodzko***

Boguszyn 79B, Kłodzko, Dolnośląskie,

W pobliżu: Nowa Ruda, Ząbkowice Śląskie, Złoty Stok, Boguszyn, Bożków

727... telefon
Wyświetleń: 4992


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Liczba gości

od 50 do 130

NOCLEGI GRATIS - wyjątkowa promocja dla naszych Par!

Nasz Hotel to doskonałe miejsce do zorganizowania Twojego wesela. Piękny widok z okien restauracji, obsługa na najwyższym poziomie, pyszne jedzenie i dużo przestrzeni to gwarancja cudownej zabawy! 

Mamy ponad 25 letnie doświadczenie w organizacji wesel zatem możesz całkowicie zdać się na nas, a my dopilnujemy, aby Wasza zabawa weselna była rozpamiętywana przez lata. 

Zajmujemy się całą oprawą przyjęcia weselnego, od pomocy przy ewentualnych zmianach w menu, dekoracji, zaaranżowania przestrzeni i ustawienia stołów, wyliczenia ilości potrzebnego alkoholu, ciasta oraz owoców. Pomocą przy wyborze zespołu muzycznego, wydrukowaniem listy gości z przyporządkowaniem do stołów oraz wszystkim co dla Was jest zbędnym obciążeniem przy organizacji jednego z najważniejszych dni w Waszym wspólnym życiu.

Aby ułatwić Wam decyzję już na etapie rozeznania, przygotowaliśmy trzy propozycje menu weselnego z gwarantowanymi cenami za osobę. Obiad weselny podawany jest na półmiskach w przeliczeniu 1,5 porcji na osobę. Z naszego długoletniego doświadczenia wynika, że optymalnym przelicznikiem liczby zakąsek na osobę jest cztery i dokładnie w ten sposób zostały skonstruowane przykładowe menu.

Dla tych z Państwa którzy chcieliby zorganizować wesele od 100 osób proponujemy zorganizowanie wesela w namiocie weselnym. Jest to fantastyczne rozwiązanie szczególnie w miesiącach ciepłych i słonecznych. Powiew świeżego powietrza i atmosfera plenerowej zabawy wprowadzi Waszych gości w świetny nastrój.

Poprawiny w Chacie Grillowej

Zapraszamy na poprawiny w naszej całorocznej chacie grillowej „Chata Kłodzka”, słynącej z niezwykłego klimatu. Kto raz skosztuje podsmażanych pierogów, staropolskiego bigosu, śląskiego żurku, wiejskiego chleba i swojskiego smarodwidła, doceni walory naszej oferty biesiadnej.

Zapraszamy do kontaktu!

  • Noclegi
  • Okrągłe stoły
  • Ogród
  • Plac zabaw
  • Dostosowane dla niepełnosprawnych
  • Parking
  • Catering

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Kłodzko, Lokale weselne, Hotele, Wesele i Ślub w Plenerze, Eleganckie Wesele, Wesele w Namiocie, Wesele z Noclegiem

Powrót