Wyślij zapytanie
600... telefon

Hotel Kmicic - Belvedere & Spa

ul. Majora Wrzoska 35, Janów, Śląskie,

W pobliżu: Katowice, Włoszczowa, Częstochowa, Zawiercie, Myszków, Szczekociny

600... telefon
Wyświetleń: 683


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Liczba gości

do 150

Hotel Kmicic - Belvedere & SPA

Hotel Kmicic Belvedere &SPA oddaje Państwu do dyspozycji 150 miejsc hotelowych w 70 komfortowo wyposażonych pokojach oraz apartamentach. Jasne wnętrza z wygodnymi meblami zaaranżowane w klasycznym stylu sprawiają iż są one idealne lokum zarówno na organizację imprezy firmowej jak i rodzinny wypoczynek w strefie Weelness & SPA .

Przyjęcie weselne w Hotelu Kmicic Belvedere & SPA to wspomnienia, do których z przyjemnością i ze wzruszeniem sięga się pamięcią. Wieloletnie doświadczenie w organizacji imprez okolicznościowych sprawia, że jesteśmy w stanie zapewnić każdej Parze Młodej w pełni profesjonalną obsługę przyjęcia – począwszy od ustalenia menu oraz serwowanych win, przez zaplanowanie dojazdu Państwa Młodych, aż po kompleksowy wystrój sali bankietowej. Jesteśmy w stanie odpowiedzieć na indywidualne oczekiwania poszczególnych Par, podejmując się działań, takich jak chociażby pokaz sztucznych ogni, występy taneczne, znalezienie gwiazdy wieczoru, bar z drinkami, stół biesiadny, czekoladowa fontanna czy drobne upominki pożegnalne dla gości.

Sala weselna daje możliwość zorganizowania przyjęcia do 150 osób.

Prezentem od hotelu dla Pary Młodej jest apartament w noc poślubną oraz weekendowy pobyt w rocznicę Ślubu na uroczystej kolacji w restauracji hotelowej oraz w Strefie Wellness & SPA!!!

Dla rodziców i gości Pary Młodej oferujemy atrakcyjne ceny noclegów!

Menu dostosowane do Państwa potrzeb, przygotowywane z myślą o specjalnych okolicznościach oraz niespodzianki kulinarne to tylko nieliczne z atrakcji na jakie Państwo mogą liczyć współpracując z naszym hotelem na Śląsku.

Nasza obsługa dołoży wszelkich starań, by ten jeden z najpiękniejszych dni w życiu był dla Państwa wyjątkowy i niepowtarzalny!

Zapraszamy do kontaktu!

  • Noclegi
  • Ogród
  • Parking

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Janów, Lokale weselne, Hotele, Wesele w Hotelu ze SPA

Powrót