Zapytanie
12... telefon

Hotel Kossak Restauracja Cafe Oranżeria – Restauracja Percheron

Plac Kossaka 1, Kraków, Małopolskie,

12... telefon
Wyświetleń: 24120


Średnia ocena: 5 z 1 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

0 zł / os

Liczba gości

od 30 do 134

Hotel Kossak – Restauracja Cafe Oranżeria

Najpiękniejszy widok w całym Krakowie:
Wawel, Bulwary Wiślane, Stare Miasto...

Restauracja Cafe Oranżeria znajduje się na VII piętrze designerskiego Hotelu Kossak. Z okien i tarasu rozpościera się najpiękniejszy widok w Krakowie na: Wawel, Bulwary Wiślane i Stare Miasto.

Piękne w Hotelu Kossak są nie tylko widoki, ale jest to też miejsce, gdzie architektura i klimat wnętrz oddziałują na Gości równie silnie jak magia Miasta. Wnętrze Restauracji utrzymane jest w klimacie nowoczesnym, wszędzie widoczna jest przemyślana gra koloru, faktury, mebli, oświetlenia i dekoracji.
W Restauracji Cafe Oranżeria organizujemy przyjęcia do 84 osób. Istnieje możliwość połączenia Sal Widokowych na VI piętrze z Restauracją Cafe Oranżeria na VII piętrze, wówczas zorganizujemy dla Państwa przyjęcie do 134 osób.

To tutaj, w tym wyjątkowo klimatycznym miejscu zorganizujemy dla Państwa niezapomniane przyjęcie weselne, które na zawsze pozostanie w Waszej i Gości pamięci.

Biała suknia, roztańczeni Goście, kulinarne doznania, piękny wystrój - przyjęcie weselne w Hotelu Kossak to wspomnienia, do których z przyjemnością i ze wzruszeniem sięga się pamięcią. Wspaniałe wnętrza wzbogacone subtelną dekoracją weselną zachwycą wszystkich Gości, a mistrzowskie umiejętności kulinarne naszego Szefa Kuchni oraz profesjonalna obsługa kelnerska pozwolą Państwu oddać się szaleńczej zabawie i poczuć naprawdę wyjątkowo. 

Oferujemy menu za 320 zł od osoby.

Oferta obejmuje:

* Wynajem Restauracji Cafe Oranżeria wraz z Tarasem Widokowym przy minimum 60 osobach dorosłych (wybór menu za min. 320 zł i wybranego pakietu alkoholowego za min. 70 zł) do godziny 4:00 rano
lub
Wynajem Restauracji Cafe Oranżeria i Tarasu Widokowego w połączeniu z Salami Widokowymi na VI piętrze przy minimum 80 osobach dorosłych (wybór menu za min. 320 zł i wybranego pakietu alkoholowego za min. 70 zł) do godziny 4:00 rano
*  Powitanie Gości kieliszkiem wina musującego oraz chlebem weselnym i solą
*  Serwowany 4-daniowy obiad
*  Bufet słony
*  Bufet słodki (ciasta i owoce)
*  Dwa dodatkowe dania ciepłe serwowane podczas przyjęcia
*  Dekoracja sali: świeże kwiaty i świece
*  Taras: świece na stołach
*  Pokrowce na krzesła dla Pary Młodej i Gości weselnych
*  Jednorazowa degustacja obiadu weselnego oraz smaków tortów dla Pary Młodej
*  Druk wizytówek imiennych i menu (stały wzór)
*  Tablica z układem stołów i listą Gości
*  Dla każdego z Gości pudełeczko z czekoladową praliną obwiązane wstążką (kolor wstążki do wyboru)

Dla Pary Młodej w prezencie: 

Apartament w Hotelu**** Kossak ze śniadaniem serwowanym do pokoju Kolację dla Nowożeńców w Restauracji Cafe Oranżeria do wykorzystania w dogodnym terminie (voucher ważny 1 rok od daty przyjęcia weselnego) Zniżka 15% na organizację chrzcin

Warto nam zaufać i pozwolić zorganizować przyjęcie weselne w Restauracji Cafe Oranżeria.

Hotel Kossak - z wielu powodów...

  • Noclegi
  • Okrągłe stoły
  • Parking
  • Catering

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

A Agnieszka i Rafał 2014-07-02 16:14:03

Ocena: 5

Organizowaliśmy przyjęcie weselne w Cafe Kossak Oranżeria. Jesteśmy zachwyceni wystrojem, smakiem posiłków, profesjonalną obsługą. Każdemu polecam to miejsce na kameralne wesele. Panuje tam wspaniały nastrój, a goście, którzy zazwyczaj nie tańczą mogą wypoczywać na tarasie i podziwiać wspaniały widok na Wawel zamiast siedzieć przy stole. Wszyscy byli zachwyceni, nie mamy żadnych uwag. Pozdrowienia dla Pani Izabeli, która dopilnowała wszystkiego od A do Z.

Tagi: Kraków, Lokale weselne, Hotele, Wesele w Mieście, Eleganckie Wesele, Urban Wedding, Wesele z Noclegiem

Powrót