Zapytanie
602... telefon

Hotel Labirynt

Sikorskiego 345, Łomża, Podlaskie,

602... telefon
Wyświetleń: 338


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Liczba gości

od 30 do 120

Hotel Labirynt

Kompleks hotelowo-gastronomiczny "Labirynt" to historyczne miejsce na turystycznej mapie Łomży. Znajduję się tu, gdzie przed laty znajdował się legendarny hotel "Załom". Niejednemu to miejsce przywodzi na myśl wspomnienia swojego pierwszego noclegu w hotelu, wesela czy innej imprezy okolicznościowej zorganizowanej poza domem.

Zapraszamy Was do ciepłych i przyjemnych wnętrz hotelu, karczmy, sali bankietowej, kominkowej, konferencyjnej, kręgielni oraz klubokawiarni. Kompleks Hotelowo-Gastronomiczny "Labirynt" to miejsce, gdzie tradycja przeplata się z nowoczesnością. Tradycyjne smaki babcinej kuchni łączą się z zapachami nowoczesnych przepisów.

Codziennie dokładamy wszelkich starań, aby być dla naszych Klientów, nadążać za bieżącymi trendami, nie zapominając jednocześnie o swoich tradycyjnych korzeniach. Nasz profesjonalny i zawsze uśmiechnięty personel, codziennie jest do Państwa dyspozycji w sprawach dużych i małych. Zapraszamy Was, abyście podczas pobytu w Łomży wybrali się razem z nami w niezwykłą, międzypokoleniową podróż.

Do Państwa dyspozycji oddajemy dwie sale bankietowe. Pierwsza z nich, duża, przewidziana jest na imprezy i spotkania do 120 osób. Drugą, małą proponujemy na spotkania do 30 osób. Każda z nich jest inna, każda ma swój klimat. Nasz personel z przyjemnością przedstawi Państwu propozycje Menu, dostosowane do Państwa indywidualnych potrzeb i budżetu.

Naszym Gościom zapewniamy również sprzęt niezbędny do przeprowadzenia szkoleń, spotkań biznesowych i konferencji: sprzęt nagłaśniający, mikrofony, rzutnik multimedialny, ekran, flipchart.

Już dziś zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą. Nasz personel dołoży wszelkich starań, aby bez względu na rodzaj wydarzenia, było one zorganizowane profesjonalnie i na długo pozostało w Państwa pamięci.

Zapraszamy do kontaktu!

  • Noclegi
  • Okrągłe stoły
  • Ogród
  • Plac zabaw
  • Parking
  • Catering

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Łomża, Lokale weselne, Hotele, Wesele z Noclegiem, Obiady Weselne

Powrót