Zapytanie
13... telefon

Hotel Lord Krosno

Generała Józefa Bema 36a, Krosno, Podkarpackie,

W pobliżu: Rzeszów, Dębica, Jasło, Sanok

13... telefon
Wyświetleń: 3202


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

160 zł / os

Liczba gości

do 150

Hotel Lord

Są w naszym życiu takie momenty, na które czekamy, i o których marzymy od dzieciństwa. Gdy nadchodzi ich czas oczekujemy, by zapadły one w naszej pamięci na całe życie.

Każda Para Młoda pragnie w tym najpiękniejszym dla nich dniu poczuć się wyjątkowo i niepowtarzalnie. Także rodzice Państwa Młodych życzą sobie, aby ich dzieci były w tym dniu najszczęśliwsze na świecie.

By zachować te piękne chwile we wspomnieniach jako romantyczne i wzruszające stworzyliśmy niezwykłe dla Nowożeńców miejsce.

Do Państwa dyspozycji oddajemy wykwalifikowaną i miłą obsługę, która zadba o satysfakcję wszystkich gości. Kuchnia specjalizuje się w staropolskich smakach. Elegancko podane potrawy staną się prawdziwą ucztą dla wszystkich zmysłów. Oferujemy pomoc i doradztwo przy organizacji wesela, aranżacji wnętrza, dekoracji stołów. Służymy radą przy wyborze zespołu muzycznego, fotografa, kamerzysty oraz dodatkowych atrakcji.

Najbardziej liczy się dla nas zadowolenie gości oraz stworzenie wyjątkowej i niezapomnianej atmosfery podczas przyjęcia. Gwarantujemy Państwu cudownie spędzone chwile i wspaniałe przeżycia.

Zapewniamy:

* tradycyjne i nowatorskie potrawy
*  specjalne menu dla dzieci
*  przyjazną fachową obsługę przyjęcia
*  odpowiednią aranżację wnętrza restauracji
*  wyjątkową i niepowtarzalną atmosferę 

Zapraszamy do kontaktu!

  • Noclegi
  • Parking

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Krosno, Lokale weselne, Hotele, Wesele w Mieście, Tanie Wesele, Wesele z Noclegiem, Obiady Weselne

Powrót