Zapytanie
(58... telefon

Hotel Na Wzgórzu

Krasickiego 10, Gniew, Pomorskie,

W pobliżu: Kwidzyn, Malbork, Tczew, Sztum, Ryjewo

(58... telefon
Wyświetleń: 10696


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Liczba gości

do 70

Hotel Na Wzgorzu

Hotel położony jest na obrzeżach historycznego i malowniczego miasteczka Gniew. Ze wzgórza, na którym znajduje się obiekt rozciąga się malowniczy widok na panoramę miasta i zamek krzyżacki. Przy sprzyjających warunkach pogodowych widać miasto Kwidzyn. Do centrum miasta jest około 1000 m (15 minut krokiem spacerowym).

Nasz hotel jest położony przy drodze krajowej nr 91 (Toruń-Gdańsk) w odległości 70 km od Gdańska. W pobliżu znajduje się stacja benzynowa oraz stacja diagnostyczna pojazdów co sprzyja komfortowi gości podróżujących samochodem. Dużym udogodnieniem dla gości jest zjazd na autostradę – 15 km oraz most przez rzekę Wisłę w kierunku Kwidzyna – 15 km.

Zapraszamy do spędzenia czasu w naszym hotelu, oferujemy:

- plac zabaw dla dzieci (boisko, trampolina, huśtawki, zjeżdżalnia)
- tarasy gdzie można zjeść i wypić napoje
- restaurację (klimatyzowana)
- dla stałych klientów karty rabatowe

Restauracja

Do Państwa dyspozycji są przestronne 3 sale restauracyjne (restauracja, sala weselna, sala pomarańczowa), które mogą jednorazowo przyjąć około 120 osób. Dwie sale posiadają po 30 miejsc i jedna, która mieści do 70 osób. Wszystkie sale posiadaja klimatyzację.

Restaurację łatwo znaleźć, ale bardzo trudno z niej wyjść. Tu naprawdę apetyt rośnie w miarę jedzenia. Zaskoczymy Was smakiem i sposobem przygotowania potraw, a ich różnorodność z pewnością zaspokoi Państwa oczekiwania. Serwujemy dania kuchni europejskiej, ale nie brakuje też potraw kuchni polskiej.

Proponujemy również rozmaite alkohole i wina z całego świata. Restauracja czynna jest od godziny 7.00-21.00. Oferujemy również CATERING, obsługę gastronomiczną zewnętrznych imprez, konferencji, wesel, bankietów, przyjęć okolicznościowych, zjazdów rodzinnych, biesiad i kinderbali.

Zapraszamy do kontaktu!

  • Noclegi
  • Ogród
  • Plac zabaw
  • Parking

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Gniew, Lokale weselne, Hotele, Wesele z Noclegiem, Obiady Weselne

Powrót