Zapytanie
601... telefon

Hotel Pałac Łucja

ul. Stawowa 9, Zakrzów, Opolskie,

W pobliżu: Kędzierzyn-Koźle, Strzelce Opolskie, Krapkowice, Opole

601... telefon
Wyświetleń: 3104


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Liczba gości

od 1 do 120

Pałac Lucja 

Pałac Lucja to wyjątkowe miejsce na zorganizowanie niezwykłego przyjęcia weselnego. Zapewnia naszym Gościom spędzenie cudownych i niezapomnianych chwil, gdyż każdy poczuje się wyjątkowo.
Zapewniamy najwyższą jakość usług, wyśmienite jedzenie oraz niepowtarzalną atmosferę. Dołożymy wszelkich starań, aby ten dzień na zawsze pozostał w Państwa pamięci. 

Przyjęcie weselne może być zorganizowane w pałacowej restauracji, która mieści 90 miejsc siedzących, a tańce mogą odbywać się w pięknie udekorowanym, ogrzewanym namiocie, łączącym się z salą restauracyjną.
Niezwykłe wnętrze Pałacu, parkowe plenery oraz ruiny zamku Templariuszy pozostają do dyspozycji Młodej Pary chcącej stworzyć sobie oryginalną i klimatyczną ślubną sesję zdjęciową.
W przypadku wesel połączonych ze ślubem cywilnym, umożliwiamy także przeprowadzenie uroczystości zaślubin w Pałacu Lucja lub w przypałacowym parku.
Serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego, chętnie odpowiemy na wszystkie nurtujące Parę Młodą pytania oraz mailowo prześlemy oferty menu weselnego.

Zapraszamy do kontaktu!

  • Noclegi
  • Okrągłe stoły
  • Ogród
  • Miejsce zabytkowe
  • Parking

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Zakrzów, Lokale weselne, Hotele, Obiady Weselne

Powrót