Zapytanie
660... telefon

Hotel Panorama

Tarczyńska 109 a, Mszczonów, Mazowieckie,

W pobliżu: Warszawa, Grodzisk Mazowiecki, Pruszków, Sochaczew, Piaseczno, Grójec, Rawa Mazowiecka

660... telefon
Wyświetleń: 2339


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Liczba gości

od 60 do 400

Hotel Panorama

Hotel Panorama to więcej niż sale konferencyjne i miejsce na piknik firmowy lub imprezy integracyjne. To także przestrzeń na wesela, chrzciny, komunie oraz noclegi w Mszczonowie.

Posiadamy 3 różne sale na organizację Państwa przyjęcia:

SALA ART-DECO W HOTELU - do 400 osób – To bardzo elegancka, klimatyzowana i przestronna sala, utrzymana w pastelowej kolorystyce. Charakter spotkania idealnie może podkreślić specjalnie wykreowana ,,gra świateł”.

SALA W CHACIE GÓRALSKIEJ -  do 140 osób - Tradycyjna chata zakopiańska, przystosowana do organizacji wesel. W chacie znajdują się dwa kominki stwarzające doskonały klimat – zwłaszcza w jesienne i zimowe wieczory. Drewniane ławy, ściany i sufit zrobione są z grubych drewnianych bali, które podkreślają charakter tego miejsca. Z sali jest wyjście na patio hotelowe – z altanami , stolikami, fotelami ogrodowymi i alejkami spacerowymi.

KARCZMA W ZBIROŻY -  do 300 osób - Nasz trzeci obiekt usytuowany jest w miejscowości Zbiroża (4km od Mszczonowa). W 3 salach możemy zorganizować wesele łącznie dla 300os. Sale są klimatyzowane, a infrastruktura obiektu jest w pełni przystosowana do organizacji tego typu spotkań. Karczma jest położona w otoczeniu malowniczych alejek, stawów i altan.

Perfekcyjnie przygotowane wesele to marzenie wielu Młodych Par, toteż powierzając nam organizację wesela, gwarantujemy naszą jakość, uwagę i profesjonalizm.

Zapraszamy do świętowania tego magicznego dnia w jednej z eleganckich sal Hotelu Panorama. oraz do zawarcia sakramentu małżeństwa w naszym eleganckim hotelowym ogrodzie lub w pięknym plenerze 13 hektarowego obiektu w Zbiroży.

Hotel Panorama posiada piękny teren i zaplecze, by organizacja ślubu pod gołym niebem była cudownym wydarzeniem.


W propozycji na ślub plenerowy do 100 osób w Hotelu Panorama Mszczonów otrzymują Państwo:

  • aranżację dedykowanej przestrzeni pod gołym niebem,
  • ze stołem okrytym obrusem, godłem, krzesłami w pokrowcach i nagłośnieniem.

Większa liczba osób i dodatkowe dekoracje podlegają indywidualnym ustaleniom.

Zapraszamy do składania zapytań o możliwość organizacji uroczystości zaślubin w jednej z naszych sal lub pod gołym niebem w hotelowym ogrodzie – na trawie lub przed Góralską Chatą, czy też w Zbiroży.

Zapraszamy do kontaktu!

  • Noclegi
  • Okrągłe stoły
  • Altana na ślub
  • Ogród
  • Dostosowane dla niepełnosprawnych
  • Parking

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Mszczonów, Lokale weselne, Hotele, Wesele i Ślub w Plenerze, Wesele z Noclegiem, Obiady Weselne

Powrót