Zapytanie
606... telefon

Hotel Pańska Góra

ul. Krakowska 1, Jaworzno, Śląskie,

W pobliżu: Katowice, Sosnowiec, Mysłowice, Dąbrowa Górnicza, Lędziny, Chrzanów, Trzebinia

606... telefon
Wyświetleń: 3241


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Liczba gości

do 140

Hotel Pańska Góra

Hotel „Pańska Góra” usytuowany jest w centrum miasta (800m do rynku), a jednocześnie blisko zielonych terenów rekreacyjnych na jego obrzeżu. Na terenie Hotelu znajduje się park ze starodrzewem i stawem o powierzchni 1ha , doskonały na organizowanie imprez w plenerze.

Czas dojazdu do portów lotniczych w Katowicach i Krakowie to 45min. Stanowimy dobrą bazę wypadową do aglomeracji Śląskiej oraz Małopolskiej, znajdując się przy połączeniu dróg A4 i S1.

Dysponujemy kilkudziesięcioma pokojami, strefą SPA, restauracją, pubem i kilkoma salami wielofunkcyjnymi. Monitorowany parking jest wliczony w cenę pokoju.

W naszym Hotelu zajmujemy się przygotowaniem licznych imprez okolicznościowych, rodzinnych spotkań (chrzciny, przyjęcia komunijne, wesela, przyjęcia urodzinowe i imieninowe) oraz spotkań firmowych – bankiety, jubileusze, imprezy rocznicowe lub świąteczne.

Uwzględniamy indywidualne życzenia naszych Gości, profesjonalnie organizujemy przyjęcia w określonym przez Państwa budżecie,  jednocześnie zapewniając miłą atmosferę. Nasz wykwalifikowany personel chętnie służy pomocą.

Jako jedyny obiekt w rejonie  posiadamy ogrodzony  park o powierzchni 1ha ze zbiornikiem wodnym i plażą.

Organizujemy w nim niepowtarzalne imprezy na świeżym powietrzu takie jak ceremonie ślubne, zloty samochodowe i motocyklowe, rozgrywki sportowe.  Na nadmiar słońca lub deszczu posiadamy namioty.

Zapraszamy do kontaktu!

  • Noclegi
  • Okrągłe stoły
  • Ogród
  • Parking

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Jaworzno, Lokale weselne, Hotele, Wesele nad Jeziorem, Wesele i Ślub w Plenerze, Wesele z Noclegiem, Obiady Weselne

Powrót