Zapytanie
54... telefon

Hotel Podgrodzie

Przydatki Gołaszewskie 3, Kowal, Kujawsko-Pomorskie,

W pobliżu: Płock, Brześć Kujawski, Włocławek, Gostynin, Lubień Kujawski, Izbica Kujawska, Chodecz, Chodecz, Łąck

54... telefon
Wyświetleń: 3756


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Liczba gości

do 200

Hotel Podgrodzie

Komfortowa, przestronna i stylowa sala bankietowa, dbałością o najdrobniejsze detale w połączeniu z odpowiednio dobranym wyśmienitym menu, to gwarancja satysfakcji z naszych usług.Chętnie dzielimy się naszym doświadczeniem już na etapie przygotowań do wesela. Poddajemy pod Państwa rozwagę, różne warianty wyboru i ustawienia stołów, sewrowania posiłków czy odpowiedniego wyeksponowania deserów. Dobieramy wspólnie dodatkowe atrakcje weselne dostępne z naszej oferty, oraz  zaprzyjaźnionych firm współpracujących.

Szczególną uwagę poświęcamy konstruowaniu menu weselnego. Kilkanaście lat dośwadczenia w gastronomii jest wynikiem wypracowania różnych rozwiązań dostosowanuch do Państwa założeń. 
Proces przygotowania menu odbywa się poprzez przedstwienia propozycji menu oraz wspólnej modyfikacji uwzględniając gusta kulinarne gości uczestniczących w bankiecie. W standardowym menu zapewniamy różnorodność potraw, proponując dania z wołowiny, kaczki, ryb czy pieczonego dzika. Niezapominamy również o osobach na diecie, oraz wegetarianach. W tych przypadkach menu ustalane jast indywidualnie z Gościem po czym na bankiecie obsługiwani są indywidualnie. 

Sala Kryształowa to idealna propozycja dla klientów organizujących wesela czy innego rodzaju wydarzenia eventowe.  Pałacowy wystrój sali, charakteryzujący się delikatną kolorystyką ścian z elementami architektury greckiej w tym kolumnami oraz gipsowymi płaskorzeźbami ściennymi, zapewnia niepowtarzalny klimat.

W zależności od zastosowanych stołów w sali możemy organizować wesela na 90 osób przy stołach prostych, oraz na 80 osób stosując stoły okrągłe. Szczegóły dotyczące oferty, przedstawiamy na miejscu po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się na spotkanie.

Sala Bankietowa to idealne miejsce na organizację wspaniałej uroczystości. Wieloletnie doświadczenie w połączeniu z profesjonalizmem i dbałością o każdy szczegół gwarantują, że ważne chwile zyskają najpiękniejszą oprawę, co sprawi, że będzie to niezapomniany czas zarówno dla Państwa, jak i zaproszonych gości. Wielkość sali pozwala na organizację wesel przy stołach biesiadnych do 200 osób oraz w układzie stołów okrągłych do 150 osób. Sala posiada bezpośrednie połączenie z Hotelem, tym samym zapewniając gościom weselnym komfortową komunikację.


Zapraszamy do kontaktu!

  • Noclegi
  • Okrągłe stoły
  • Ogród
  • Plac zabaw
  • Parking
  • Catering

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Kowal, Lokale weselne, Hotele, Wesele i Ślub w Plenerze, Eleganckie Wesele, Wesele z Noclegiem, Obiady Weselne

Powrót