Zapytanie
48... telefon

Hotel Prezydencki

Podwisłocze 48, Rzeszów, Podkarpackie,

W pobliżu: Dębica, Jasło, Krosno, Kolbuszowa, Boguchwała, Trzebownisko

48... telefon
Wyświetleń: 1480


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Liczba gości

od 10 do 300

Hotel Prezydencki 

Hotel Prezydencki to świetne miejsce na wasze wesele w centrum Rzeszowa. Jako że wesele jest bardzo ważne dla każdej pary, dlatego dołożymy wszelkich starań, by było to niezapomniane przeżycie. Nasze hotele w Rzeszowie do doskonałe miejsce, by zorganizować tutaj wesele. Do państwa i gości dyspozycji jest dostępny nowocześnie wyposażony hotel, sale konferencyjne, salę restauracyjną dla mniejszych wesel jak i salę kryształową przygotowaną dla 300 osób. Aranżacja jest przygotowywana pod konkretne wymogi. 

Nasze hotele w Rzeszowie zajmą się szczegółowym planowaniem i realizacją wesela. Przygotujemy oprawę dekoracyjną, muzyczną jak i opiekę dla najmłodszych. Na życzenie Pary Młodej udekorujemy stoły kwiatami oraz świecami a krzesła pokrowcami. W naszych obowiązkach jest również przygotowanie części gastronomicznej i kelnerskiej. 

W skład Hoteli Rzeszów wchodzą 45 pokoi i 4 apartamenty w 3 gwiazdkowym hotelu jak i 33 pokoje i 5 apartamentów w  4 gwiazdkowym Rzeszów hotel. Pokoje są jedno i dwuosobowe, apartament polecamy Parze Młodej. Hotel w Rzeszowie to doskonałe miejsce na wesele w także ze względu na lokalizację. Położenie w centrum zapewnia łatwy transport, a podziemny parking ułatwia kłopoty z miejscem postojowym. Zapraszamy do współpracy i rezerwacji sali. 

Zapraszamy do kontaktu!

  • Noclegi
  • Parking
  • Catering

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Rzeszów, Lokale weselne, Hotele, Wesele w Mieście, Urban Wedding, Wesele z Noclegiem, Obiady Weselne

Powrót