Zapytanie
605... telefon

Hotel Sobienie Królewskie

Sobienie Szlacheckie 64, Sobienie Jeziory, Mazowieckie,

W pobliżu: Warszawa, Otwock, Piaseczno, Mińsk Mazowiecki, Góra Kalwaria

605... telefon
Wyświetleń: 12405


Średnia ocena: 5 z 1 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

165 zł / os

Liczba gości

od 20 do 250

Hotel Sobienie Królewskie

Hotel Sobienie Królewskie mieści się w odrestaurowanym pałacu szlacheckim wybudowanym na przełomie wieków, około roku 1880. Wnętrza Hotelu zostały wykończone z niezwykłą dbałością o szczegóły oraz elegancją. Całość została zaadaptowana na profesjonalne Centrum Konferencyjne ze stylową i komfortową bazą noclegową.

Kompleks pałacowy zlokalizowany jest w otulinie Mazowieckiego Parku Krajobrazowego, składa się z 6-ciu budynków, usytuowanych na jednej posiadłości. Sąsiedztwo 9 hektarowego parku stwarza znakomite warunki na wymarzony wypoczynek.

Hotel Sobienie Królewskie oferuje 150 miejsc noclegowych z czego 64 pokoje to komfortowe wnętrza mieszczące się w pałacu, wśród nich do dyspozycji Gości pozostaje 4 najwyższej klasy apartamenty.

Dodatkowo hotel oddaje do dyspozycji swoich Gości bezpłatny basen jak również ekskluzywne SPA, oferujące szeroki zakres masaży, rytuałów oraz zabiegów na twarz i ciało. Wszystkie usługi wykonywane są przez profesjonalny zespół masażystów.

"Żaden dzień się nie powtórzy, nie ma dwóch podobnych nocy..."

Proponujemy Państwu organizację przyjęcia weselnego w czterech konwencjach:
- tradycyjna biesiada weselna w zabytkowej stodole (do 250 osób),
- garden party w namiocie bankietowym i terenie zielonym (do 150 osób),
- nowoczesne przyjęcie weselne w restauracji pola golfowego (do 120 osób),
- kameralne przyjęcie weselne w restauracji Pałacu (do 50 osób),

Ceny już od 165 zł za osobę 

Zapraszamy do kontaktu
Zespół Hotelu Sobienie Królewskie

email: hotel@sobieniekrolewskie.pl
tel. 25-682-06-60
www.sobieniekrolewskie.pl

  • Noclegi
  • Okrągłe stoły
  • Ogród
  • Plac zabaw
  • Dostosowane dla niepełnosprawnych
  • Miejsce zabytkowe
  • Parking
  • Catering

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

A Agnieszka&Miłosz 2016-10-02 21:20:11

Ocena: 5

Planowanie i organizację naszego ślubu i wesela rozpoczęliśmy 2 lata temu, mając w głowie dużo pomysłów i oczekiwań. Hotel Sobienie Królewskie dosyć szybko zyskał naszą aprobatę, głównie ze względu na piękny kompleks pałacowy oraz otaczającą go zieloną przestrzeń. Profesjonalizm managera p. Adama Kwiatkowskiego i p. Anny Białkowskiej pozwoliły na zrealizowanie naszych najgłębszych marzeń dotyczących wystroju sali, menu, harmonogramu ceremonii jak i imprezy weselnej. Kuchnia i obsługa sali stoi na najwyższym poziomie serwując nader pyszne dania w wykwintny sposób. Kontakt z osobami zaangażowanymi w organizację imprezy jest czystą przyjemnością, a wszyscy pracownicy hotelu są bardzo pomocni i zaangażowani. Najlepszą recenzją Hotelu Sobienie Królewskie mogą być opinie naszych gości, którzy jednoznacznie stwierdzili, iż "nigdy nie bawili się na żadnym weselu tak dobrze"! Dziękujemy i polecamy!!!

Tagi: Sobienie Jeziory, Lokale weselne, Hotele, Wesele i Ślub w Plenerze, Eleganckie Wesele, Wesele z Noclegiem, Obiady Weselne

Powrót