Zapytanie
77... telefon

Hotel Zielony

Biwakowa 24, Turawa, Opolskie,

W pobliżu: Opole

77... telefon
Wyświetleń: 9659


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Liczba gości

od 2 do 140

Hotel Zielony

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa do Hotelu Zielony w Turawie. Hotel wchodzi w skład zespołu wypoczynkowego pod nazwą Centrum Rekreacji i Wypoczynku BOROWIK.

Hotel Zielony jest członkiem europejskiej sieci Land-gut-Hotels. Jest to marka zrzeszająca rodzinne hotele świadczące usługi na najwyższym poziomie. Land-gut-Hotels oznacza gościnność w profesjonalnym wydaniu, indywidualną atmosferę, otwarcie na potrzeby gości. Dla każdego oferujemy coś dobrego, a przede wszystkim dobrą usługę za uczciwą cenę. Hotel nasz położony jest w sosnowym lesie na północnym obrzeżu Jeziora Turawskiego – Dużego , 50 m od pięknej piaszczystej plaży, w sąsiedztwie pieszych i rowerowych ścieżek spacerowych, oraz pięknej promenady spacerowej wzdłuż jeziora.

Do hotelu jest dobry dojazd drogą asfaltową z każdej strony - (od Opola 17 km). Do dyspozycji gości oddajemy komfortowe pokoje 2-osobowe oraz apartamenty 3 i 4-osobowe. Oraz nową, nowoczesną , klimatyzowaną salę bankietowo szkoleniową na 140 miejsc oddaną do użytku we wrześniu 2012 r.

Na terenie hotelu :

· Bezpłatny dostęp do internetu - Wi-Fi
· Monitorowany parking dla samochodów
· Plac zabaw dla dzieci
· Dwie altany do grillowania
· Restauracja

Jest to doskonałe miejsce na zorganizowanie przyjęcia weselnego. Nowa , nowocześnie urządzona i wyposażona sala bankietowa zapewni Twoim gościom doskonałe warunki do konsumpcji i zabawy. Niesamowitych wrażeń z pobytu u nas dopełni doskonała kuchnia. Posiłki są przygotowywane na miejscu wg zasad tradycyjnej kuchni śląskiej i staropolskiej. Nie są nam obce potrawy z innych regionów europy i świata . Posiłki są pyszne i świeże, przyrządzane od podstaw z naturalnych produktów bez jakichkolwiek konserwantów

Każde przyjęcie weselne traktujemy indywidualnie tak, aby ten ważny dla Państwa dzień był wyjątkowy. Oferujemy bogaty wybór potraw, służymy pomocą przy wyborze dań. Uwzględniamy również specjalne życzenia kulinarne naszych gości. Gwarantujemy doskonałą jakość usług oraz opiekę naszej doświadczonej Szefowej Kuchni, która stworzy menu według Państwa upodobań i gustu. Do dyspozycje gości mamy dwa zadaszone miejsca piknikowe gdzie można również zorganizować poprawiny bądź jeden z posiłków w trakcie wesela

Polecamy również :

Bankiety
Przyjęcia rodzinne
Szkolenia
Pikniki
Biesiady

Serdecznie zapraszamy !

  • Noclegi
  • Altana na ślub
  • Ogród
  • Plac zabaw
  • Parking

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Turawa, Lokale weselne, Hotele, Wesele z Noclegiem, Obiady Weselne

Powrót