Zapytanie
61... telefon
Wyświetleń: 29557


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Liczba gości

od 30 do 300

IBB ANDERSIA HOTEL

 

Dzień ślubu i wesela jest jednym z najważniejszych dni w życiu każdego z nas...

 

Chcielibyśmy sprawić, aby ta uroczystość pozostała na długo w pamięci Państwa i Państwa Gości jako wyjątkowe i długo wspomniane wydarzenie. Przygotowaliśmy ofertę weselną, w której chcemy spełnić Państwa oczekiwania, począwszy od wyjątkowego menu, przez piękne udekorowane wnętrze, profesjonalną oprawę fotograficzną ślubu i przyjęcia, po doskonałą obsługę. Z przyjemnością podejmiemy się organizacji uroczystości, wsłuchując się w Państwa sugestie i życzenia dotyczące tej wyjątkowej chwili…

* Przyjęcia do 300 osób
* Apartament dla Nowożeńców gratis
* Parking dla Pary Młodej gratis

 

Przyjęcia w IBB Andersia Hotel organizowane są w 4 eleganckich, przestronnych i klimatyzowanych salach bankietowych, które możemy połączyć zależnie od Państwa potrzeb lub osobnej sali w stylu glamour - Monte Carlo. Proponujemy przyjęcie zasiadane przy ośmio- lub dziesięcioosobowych okrągłych stołach bankietowych bądź tradycyjnie przy wspólnym stole w kształcie podkowy.

 

Specjalnie dla Państwa Szef Kuchni IBB Andersia Hotel przygotował różnorodne propozycje wykwintnego menu, którymi zaspokoi nawet najbardziej wyrafi nowane gusta kulinarne. Jesteśmy również otwarci na wszelkie propozycje pod względem kompozycji indywidualnego menu.

Przyjęcie weselne rozpoczynamy uroczystym toastem oraz przekąskami powitalnymi. Następnie serwujemy wykwintny obiad, a kolejne dania podajemy w formie bufetu ciepłego i zimnego. Tradycyjnie o północy serwujemy tort weselny.

 

Nowożeńców zapraszamy na niezapomnianą noc poślubną w apartamencie Senior Suite, w którym na Parę Młodą czeka pyszna niespodzianka. Apartament ten oferujemy ze śniadaniem do pokoju oraz z możliwością przedłużenia pobytu do godzin popołudniowych.

Gościom weselnym proponujemy pobyt w IBB Andersia Hotel w specjalnych cenach. Wszystkie pokoje wyposażone są w klimatyzację, prysznic, suszarkę oraz szybkie łącze internetowe. Dodatkowo Gości zapraszamy na relaks w Harmonia Wellness Club & Pool.

 

Współpracujemy z profesjonalnym studio dekoracji i florystyki, dlatego też, zgodnie z Państwa życzeniem, przygotujemy uroczysty wystrój sali bankietowej, tak aby zapewnić oryginalny i niepowtarzalny nastrój tej wyjątkowej chwili. W trosce o Państwa cenny czas, podejmiemy się kompleksowej organizacji uroczystości weselnej, począwszy od zapewnienia profesjonalnej usługi fotograficznej, po romantyczny wieczór relaksacyjny w Harmonia Wellness Club & Pool włącznie.

 

Do Państwa dyspozycji pozostawiamy w pełni wykwalifikowany personel, który spełni wszelkie Państwa życzenia. Państwa uroczystość może zostać wzbogacona o takie elementy jak: pokazy kucharskie, pokazy barmańskie, fontanna czekolady, rzeźby lodowe. Zainteresowanych Państwo prosimy o kontakt w celu przedstawienia szczegółów oferty, zaprezentowania Hotelu oraz dalszych uzgodnień. 

Serdecznie Zapraszamy!   

  • Noclegi
  • Dostosowane dla niepełnosprawnych
  • Parking

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Poznań, Lokale weselne, Hotele, Wesele w Mieście, Eleganckie Wesele, Urban Wedding, Wesele z Noclegiem, Obiady Weselne, Wesele w Hotelu ze SPA

Powrót