Zapytanie
668... telefon

Ilonn Hotel

Szarych Szeregów 16, Poznań, Wielkopolskie,

W pobliżu: Suchy Las, Kobylnica, Swarzędz, Luboń, Przeźmierowo, Tarnowo Podgórne, Czerwonak, Koziegłowy, Komorniki, Baranowo, Rokietnica, Plewiska

668... telefon
Wyświetleń: 4025


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Liczba gości

od 30 do 200

Ilonn Hotel

Wyjątkowe chwile wymagają wyjątkowej oprawy. Ślub, komunia, chrzciny, urodziny czy świąteczny obiad – zadbamy o to, aby ten dzień był niezapomnianym przeżyciem. Służymy radą na każdym etapie planowania uroczystości – począwszy od znalezienia odpowiedniego miejsca, przez przygotowanie idealnego menu, aż po nastrojowe dekoracje.

Przyjęcia organizowane w Gusto Food & Wine okazują się być nie tylko doskonale dopasowane do potrzeb i charakteru Gości, ale i niezwykle klimatyczne.

Komfortowe lobby, dwie restauracje, nieodpłatny parking, multimedialne sale oraz pyszna kawa to wszystko, czego potrzebujecie Państwo do zorganizowania idealnych przyjęć w Poznaniu. 

Przestronne, modułowe sale o łącznej powierzchni 350 m2. W zależności od ilości uczestników oraz formy organizowanych imprez, sale można ze sobą łączyć w różnorodnych konfiguracjach.

W hotelu mieści się restauracja Gusto Food & Wine, oferująca śródziemnomorskie potrawy przygotowane wg.autorskiego pomysłu szefa kuchni Arkadiusza Huka. Restauracja została wyróżniona w „ Żółtym przewodniku Gault&Millau Polska”

Catering + to propozycja dla najbardziej wymagających klientów, którzy otrzymują kompleksową obsługę w ramach organizowanego wydarzenia. 

Nowością w ofercie hotelu jest letni ogród Wine Garden, atrakcyjnie zaaranżowany ogród wraz z pięknie wkomponowanymi w przestrzeń roślinami, kolorowymi
girlandami, z poukładanymi na krzesłach miękkimi i kolorowymi poduszkami oraz kocami. To nie tylko świetne miejsca do wypoczynku dla gości, ale także
dodatkowa przestrzeń na świętowanie ważnych uroczystości przez cały rok! Wine Garden można wykorzystać samodzielnie, przygotowując imprezę na świeżym powietrzu lub połączyć z salą konferencyjną tworząc wyjątkową i inspirującą przestrzeń.

W Gusto Food & Wine zorganizujemy dla Państwa:
* kolację rodzinną, 
*  zaręczyny, 
*  urodziny dziecka, 
*  przyjęcie ślubne,
*  rocznicę.

Serdecznie zapraszamy!

  • Noclegi
  • Okrągłe stoły
  • Altana na ślub
  • Ogród
  • Parking
  • Catering

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Poznań, Lokale weselne, Hotele, Wesele i Ślub w Plenerze, Wesele w Mieście, Eleganckie Wesele, Urban Wedding, Wesele z Noclegiem, Obiady Weselne

Powrót