Zapytanie
608... telefon

Karo - Restauracja, Hotel, Sala Bankietowa

Jana Pawła II 2, Mleczków, Radom, Mazowieckie,

W pobliżu: Przysucha, Zwoleń, Jedlnia Letnisko, Jedlińsk, Skaryszew

608... telefon
Wyświetleń: 6586


Średnia ocena: 5 z 1 głosów

Zobacz opinie

Liczba gości

do 250

Karo - Restauracja, Hotel, Sala Bankietowa

Nasze eleganckie wielofunkcyjne sale zaskakują mnogością ciekawych rozwiązań technicznych. Możemy wymienić choćby doskonałe nagłośnienie i akustykę sali, efektowne oświetlenie, szybki internet, klimatyzację, system wspomagania słuchu z pętlą induktofoniczną, połączenie audio – video pomiędzy salami dające możliwość prowadzenia video – konferencji wielkoformatowych – wszystko to sprawia, że nasze sale należą do najnowocześniejszych w regionie.

Dysponujemy dwiema salami konferencyjnymi z możliwością dowolnej aranżacji przestrzeni. Organizujemy spotkania biznesowe, konferencje, szkolenia, imprezy okolicznościowe, bankiety.

Zapraszamy do kontaktu!

  • Noclegi
  • Ogród
  • Plac zabaw
  • Parking

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

M Magda i Rafał 2017-08-20 11:12:12

Ocena: 5

Lepszego miejsca na wesele nie mogliśmy trafić piękna nowoczesna sala super pokoje wszystkie do naszej dyspozycji na czas wesela, nasza ceremonia była w plenerze dlatego idealnie nadał się ogród hotelu który posiada własną pergole do tego, bardzo dobre jedzenie w mega ilościach świetna miła obsługa no i pomoc menadżera przez cały czas bardzo pomocny wszystko można bez problemu dogadać bardzo polecamy

Tagi: Radom, Lokale weselne, Hotele

Powrót