Zapytanie
76... telefon

Krysztalowa Sala Balowa Kopcza

Kawaleryjska 4, Legnica, Dolnośląskie,

W pobliżu: Bolesławiec, Lwówek Śląski, Złotoryja, Lubin, Środa Śląska, Jawor, Polkowice, Wołów, Chojnów, Ścinawa, Prochowice, Kawice

76... telefon
Wyświetleń: 2635


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Liczba gości

od 10 do 100

Krysztalowa Sala Balowa Kopcza

Niepowtarzalny klimat. Do 500 miejsc. Świetna lokalizacja. Z prawdziwą przyjemnością oddajemy do Państwa dyspozycji jedną z najpiękniejszych sal balowych w Legnicy. Ponadczasowe wnętrza, klasa i elegancja, tworzą to miejsce tak wyjątkowym.

Sala Balowa Kopcza Legnica jest wielofunkcyjna. Możemy ugościć do 500 osób, przy stołach prostokątnych lub okrągłych. Obiekt jest komfortowy, w pełni klimatyzowany i przestrzenny. W razie potrzeby jest możliwość podziału na mniejsze niezależne sale. Mamy 30-letnie doświadczenie. Wykwalifikowany personel jest gwarancją wysokiej jakości usług. Szefowie kuchni to profesjonaliści, którzy zadbają w każdym szczególe o różnorodność menu. Na szczególną uwagę zasługują staropolskie wyroby z naszej wędzarni oraz słodkości, wypiekane przez Mistrzów cukierniczych.

Twoje wesele w Legnicy

Wesele to je jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu. Pozostaje w pamięci przez lata. Jesteśmy przekonani, że sprostamy Państwa najwyższym oczekiwaniom. Nasz młody i ambitny personel, wciąż udoskonala swoje umiejętności, w tworzeniu nowych aranżacji i propozycji menu. Powierzając nam organizacje Przyjęcia Weselnego dokonują Państwo trafnego wyboru. Sprawimy, że wspomnienie Tego Dnia na zawsze pozostanie w Waszej pamięci i sercu.

Zapraszamy do kontaktu!

  • Noclegi
  • Okrągłe stoły
  • Ogród
  • Parking

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Legnica, Lokale weselne, Hotele, Wesele i Ślub w Plenerze, Eleganckie Wesele, Dworek na Wesele, Wesele z Noclegiem, Obiady Weselne

Powrót