Zapytanie
95... telefon

Motel & Restauracja Pintal

Oś. Bermudy 24F, Wawrów, Lubuskie,

W pobliżu: Gorzów Wielkopolski

95... telefon
Wyświetleń: 1130


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Motel & Restauracja Pintal

Motel Pintal jest rodzinną firmą, istniejącą w Gorzowie Wlkp. od 1990 roku. Działalność firmy zainicjowało powstanie Centrum Ogrodniczego Żelazny, które znajduje się bezpośrednio przy Motelu. Od początku swojej działalności staramy się wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, aby sukcesywnie podnosić jakość oferowanych usług. Motel znajduje się przy wyjeździe z Gorzowa w kierunku na Gdańsk i w bliskiej odległości od centrum Gorzowa.

Nasze pokoje wyposażone są w pełen węzeł sanitarny, TV oraz bezprzewodowy dostęp do Internetu. Obiekt przystosowany jest również dla gości niepełnosprawnych. Przed motelem znajduje się ogrodzony, zamykany na noc bezpłatny parking na 60 miejsc. Do dyspozycji gości jest duża Sala Konferencyjna, Bankietowa oraz stylowa Sala Staropolska. 

Zapraszamy serdecznie do naszej restauracji, w której szef kuchni poleca bogatą ofertę dań kuchni polskiej. W kąciku kawiarnianym polecamy pyszną kawę i domowe wypieki. Komfortowe warunki wypoczynku i wyśmienite dania Restauracji Pintal w atrakcyjnych cenach.

Serdecznie zapraszamy!

  • Noclegi
  • Okrągłe stoły
  • Parking
  • Catering

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Wawrów, Lokale weselne, Hotele, Obiady Weselne

Powrót