Zapytanie
44... telefon

Ośrodek Wypoczynkowy Anpol

Sulejów 97, Sulejów, Łódzkie,

W pobliżu: Końskie, Tomaszów Mazowiecki, Opoczno, Piotrków Trybunalski, Pabianice, Radomsko, Bełchatów, Łask, Wolbórz, Żarnów

44... telefon
Wyświetleń: 1543


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Liczba gości

od 10 do 120

Ośrodek Wypoczynkowy Anpol

Ośrodek Wypoczynkowy Anpol w Sulejowie to kompleks domków położonych w leśnej scenerii, a także miejsce idealne do zorganizowania imprez okolicznościowych. :-)

Ośrodek Wypoczynkowy Anpol w Sulejowie służy naszym Klientom od 2000 roku. Kompleks składa się z domków położonych w zacisznej, leśnej scenerii. ANPOL to także miejsce, w którym można zorganizować wesela , chrzty, komunie, imprezy integracyjne, urodzinowe, firmowe, a także wieczory panieńskie i kawalerskie. Tak naprawdę nasz ośrodek ogranicza tylko Wasza kreatywność. Głównym celem, który przyświeca nam od lat jest spełnienie wszystkich oczekiwań naszych klientów.

Ośrodek Anpol jest położony w województwie łódzkim na terenie Sulejowskiego Parku Krajobrazowego. Kilkusetletni drzewostan sosnowy, ścieżki spacerowe, które można wykorzystać m.in. do jazdy na rowerze czy uprawiania Nordic Walking, a także bliskie położenie rzeki Pilicy, gdzie można do woli korzystać z kajaków to tylko kilka atutów, jakich można doświadczyć wypoczywając w Anpol-u.

Nie zapominamy o najmłodszych! Specjalnie dla nich przygotowaliśmy stół do ping-ponga pod wiatą, która umożliwia grę bez względu na warunki pogodowe, boiska do koszykówki i siatkówki, sprzęt do badmintona, a także pole do minigolfa i trampolinę!:-) Dla dorosłych mamy bilard oraz piłkarzyki.

Fani grillowania także znajdą u nas coś dla siebie. Oddajemy do dyspozycji chatę biesiadną, a także miejsce na zorganizowanie ogniska.

Zapraszamy do kontaktu!

  • Noclegi
  • Okrągłe stoły
  • Ogród
  • Plac zabaw
  • Parking

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Sulejów, Lokale weselne, Hotele, Wesele i Ślub w Plenerze, Wesele z Noclegiem

Powrót