Zapytanie
600... telefon

Pałac Borek Strzeliński

ul. Floriana 16, Borek Strzelinski, Dolnośląskie,

W pobliżu: Wrocław, Oława, Strzelin, Brzezimierz, Wiązów, Węgry

600... telefon
Wyświetleń: 19195


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

0 zł / os

Liczba gości

do 250

Pałac Borek Strzeliński

Odrestaurowany i odnowiony pałac kusi przepychem i estetyką. Położony nieopodal Wrocławia, w ustronnym miejscu, jest sercem otaczającego go romantycznego parku.Nasi Goście, w poczuciu komfortu, mogą przeżyć tu niezapomniane chwile.

Gwarantujemy Państwu najwyższej jakości usługi oraz zapewniamy miłą atmosferę.

Wesela, chrzciny, komunie to jedne z najważniejszych dni w życiu. Warto spędzić je w wyjątkowym miejscu podkreślającym doniosły charakter uroczystości. Pałac Borek Strzeliński i jego otoczenie przewyższa wystrojemi panującą atmosferą tradycyjne domy weselne. Niepowtarzalny klimat luksusowych wnętrz, romantyczny park z aleją lipową i altaną zakochanych sprawiają, że jest to miejsce idealne na zorganizowanie przyjęcia marzeń, które na długo pozostanie w pamięci Państwa i zaproszonych Gości.

Posiadamy własne profesjonalne zaplecza gastronomiczne. W obiekcie panuje idea ekologii, przez co kuchnia posiada własny ogród. Na specjalne życzenie skomponujemy menu, przygotujemy dekoracje kwiatowe i pomożemy zaplanować najdrobniejsze szczegóły przyjęcia. Z przyjemnością dostosujemy się do Państwa życzeń oraz możliwości budżetowych.

Zapraszamy do kontaktu!

  • Noclegi
  • Okrągłe stoły
  • Ogród
  • Miejsce zabytkowe
  • Catering

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Borek Strzelinski, Lokale weselne, Hotele, Wesele w Pałacu, na Zamku, Wesele z Noclegiem

Powrót