Zapytanie
75... telefon

Pałac Brunów

Brunów 27, Lwówek Śląski, Dolnośląskie,

W pobliżu: Bolesławiec, Lubań, Jelenia Góra

75... telefon
Wyświetleń: 48347


Średnia ocena: 5 z 3 głosów

Zobacz opinie

Liczba gości

od 20 do 250

Pałac Brunów - idealny na wesela i przyjęcia okolicznościowe


Pałac Brunów to malowniczo położony kompleks trzech zabytkowych budowli, otoczony parkiem angielskim. Jest to doskonałe miejsce na organizację przyjęć, konferencji i wesel w salach balowych mieszczących 150 oraz 250 osób. Oferujemy 140 miejsc noclegowych w stylowych wnętrzach pałacu, oficyny i powozowni.

 

Pałac Brunów zaprasza swoich gości przez cały rok, oferując znakomitą kuchnię i wysoki standard świadczonych usług.

 

Pałac Brunów otrzymał pierwszą nagrodę "Hotel Roku 2012", w konkursie zorganizowanym przez HRS, Forebs oraz Newsweek, ponadto jest laureatem konkursu Dolnośląskiej Organizacji Turystycznej w kategorii Najciekawszy Podmiot Turystyczny - Gestor Bazy Noclegowej 2007.

 

Obiekt dostosowany jest do przyjmowania osób niepełnosprawnych na wózkach inwalidzkich. Honorujemy karty płatnicze. 

  • Okrągłe stoły
  • Ogród
  • Dostosowane dla niepełnosprawnych
  • Miejsce zabytkowe
  • Parking

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

p pawel 2023-03-01 08:25:12

Ocena: 5

super

p pawel 2023-03-01 08:24:18

Ocena: 5

super

M Martyna Opara 2017-09-27 11:37:02

Ocena: 5

Cudowne miejsce na wesele! O Pałacu dowiedziałam się dawno temu, zanim jeszcze poznałam swojego aktualnego męża i od tego dnia wiedziałam, że będzie to wymarzone miejsce na moje wesele. Nie zawiodłam się, dzięki nieocenionej pomocy menadżera Oskara (mieszkamy daleko i nasz tryb życia znacząco utrudniał organizację na własną rękę) i 100% zaufaniu był to najpiękniejszy dzień w moim życiu, dokładnie taki jaki sobie wymarzyłam. Perfekcyjna organizacja na najwyższym poziomie począwszy od przemiłej obsługi hotelowej, standardu noclegów i pokoi oraz spa poprzez przebieg całego wesela, pyszne jedzenie, fachową pracę kelnerów i barmanów a także pomoc w organizacji oprawy florystycznej , muzycznej, fotograficznej...jesteśmy zachwyceni, nasi Goście również! Piękne miejsce, zadbany park i ogród, miejsca zabaw dla dzieci... Polecam wszystkim najmocniej! Dziękujemy:)

Tagi: Lwówek Śląski, Lokale weselne, Hotele, Wesele w Pałacu, na Zamku, Wesele i Ślub w Plenerze, Eleganckie Wesele, Wesele z Noclegiem, Obiady Weselne

Powrót