Zapytanie
77... telefon

Pałac Izbicko

ul. Stawowa 3, Izbicko, Opolskie,

W pobliżu: Strzelce Opolskie, Krapkowice, Tarnów Opolski, Opole

77... telefon
Wyświetleń: 2816


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Liczba gości

od 1 do 120

Pałac Izbicko

To doskonałe i niezwykle oryginalne miejsce na zorganizowanie przyjęcia weselnego, jubileuszu lub innych imprez okolicznościowych.

Najodpowiedniejszym miejscem na przygotowanie uroczystego przyjęcia weselnego będą nasze Sale Balowe: Sala Balowa na parterze mogąca pomieścić do 90 osób wraz z parkietem do tańca oraz piękna Sala Balowa Królewska, znajdująca się na I piętrze, gdzie można zorganizować przyjęcie do 150 osób wraz z parkietem do tańca. Sale urządzone są z niezwykłym smakiem i pomysłem. Dla uzyskania ważnej w wielu sytuacjach kameralności istnieje możliwość wydzielenia kotarami mniejszych, dyskretnych części sali. Uwadze polecamy również doskonale zaopatrzony barek, znajdujący się przy każdej sali. Pałac dysponuje także czterema mniejszymi salami.
Dwie sale balowe, romantyczny park i 110 miejsc noclegowych zapewni gościom wyjątkowe wrażenia.Atrakcyjne menu zaspokoi najbardziej wymagających gości. 

Choć nasza kuchnia cieszy się dużym uznaniem, gotowi jesteśmy do indywidualnego kreowania menu na życzenie każdego klienta.

Polecamy także niezwykle urokliwy taras, gdzie możemy zorganizować niezapomnianą kolację grillową, a w parku przy boisku sportowym ognisko z wieloma atrakcjami lub inną imprezę plenerową.

Mamy doświadczenie w organizowaniu każdego rodzaju imprezy: od kameralnych po duże wydarzenia plenerowe. Chętnie pomożemy w aranżacji i przygotowaniu wystroju każdej imprezy, doborze menu i realizacji imprezy.

Zapraszamy do kontaktu!

  • Noclegi
  • Ogród
  • Miejsce zabytkowe
  • Parking

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Izbicko, Lokale weselne, Hotele, Wesele w Pałacu, na Zamku, Wesele i Ślub w Plenerze, Eleganckie Wesele, Wesele z Noclegiem, Obiady Weselne

Powrót