Zapytanie
665... telefon

Pałac Mojęcice

ul. Główna 5, Mojęcice, Wołów, Dolnośląskie,

W pobliżu: Wrocław, Legnica, Lubin, Brzeg Dolny, Lubiąż

665... telefon
Wyświetleń: 8924


Średnia ocena: 2 z 1 głosów

Zobacz opinie

Liczba gości

od 10 do 100

Pałac Mojęcice

Pałac Mojęcice to idealne miejsce na zorganizowanie kameralnych spotkań, przyjęć weselnych, uroczystości rodzinnych, szkoleń, warsztatów czy konferencji.

Do Państwa dyspozycji oferujemy salę balową (do 100 osób), pokoje gościnne (32 miejsca noclegowe), parking, rzutnik z ekranem, a także gratisowy apartament dla nowożeńców. Malowniczy pejzaż parku stwarza warunki na zorganizowanie w romantycznym klimacie uroczystości weselnej. Kuchnia pałacowa to kuchnia tradycyjna w nowej odsłonie.

Zabytkowy kościół

Kościół znajdujący się w sąsiedztwie, który został ufundowany przez pierwszego właściciela pałacu i wsi von Stoscha. Wpisany jest na listę zabytków w Narodowym Instytucie Dziedzictwa. We wnętrzu znajdują się renesansowe kamienne epitafia rodziny Stosch zm. 1586 i 1587 fundatorów kościoła a także drewniana rzeźba św. Anny z około 1500r.

Atrakcje

W pobliżu znajduje się Opactwo Cystersów w Lubiążu, jeden z największych zabytków tej klasy w Europie, będącym jednocześnie największym opactwem cysterskim na świecie. Dla osób aktywnych powiat wołowski posiada ponad 200 km tras rowerowych o różnym stopniu trudności.

Zapraszamy do kontaktu!

  • Noclegi
  • Okrągłe stoły
  • Ogród
  • Miejsce zabytkowe
  • Parking

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

m magdalena 2019-07-16 18:18:34

Ocena: 2

Ocena 2 gwiazdek jest nie adekwatna do jedzenia, kelnerów i miejsca bo za to winno być 5, jednak jeżeli chodzi o uzgodnienia i umowy to tu powinno być -5 gwiazdek. W roku 2017 dokonaliśmy rezerwacji komunii na maj 2018, została podpisana umowa oraz dokonane wstępne ustalenia. Kiedy przyszło około 20 dni przed komunią poczynić ostatnie uzgodnienia okazało się, iż Pani manager się zmieniła i są już inne rządy, a że było to już około 20 dni przed komunią więc przystaliśmy na warunki, które zostały nam przedstawione. Jak się okazuje to jest chyba stała praktyka Pałacu Mojęcice bo wczoraj mój szwagier wrócił też zniesmaczony ze spotkania, które na celu miało dokonać ostatnich uzgodnień. No i co.... Znów była inna osoba, przypuszczalnie sama Pani właścicielka, która uzgodnienia z Panią manager, z którą została zawarta umowa zaczęła zmieniać, a wesele za niespełna 4 tygodnie. Reasumując powyższe zdarzenia i mówiąc kolokwialnie- jeżeli nie chcecie znaleźć się w czarnej dupie i przeżyć stresu, który zrujnuje wasze zdrowie i jeden z najpiękniejszych dniu w życiu oraz waszą kieszeń(bo dalej nie wiedzą i nie są wstanie nawet przeliczyć ile zapłacą, bo jak się okazuje cena może być nawet 20 % wyższa) radzę na spotkania do Pałacu Mojęcice przychodzić z prawnikiem. P.S. Negatywne opinie wystawiane na profilu, który mają założony na Facebooku nie są publikowane, tak więc ochy i achy widoczne tam nie ukazują prawdy o tym miejscu, a bynajmniej o managerach i właścicielach owego obiektu.

Tagi: Wołów, Lokale weselne, Hotele, Wesele w Pałacu, na Zamku, Wesele i Ślub w Plenerze, Eleganckie Wesele, Wesele z Noclegiem, Obiady Weselne

Powrót