Zapytanie
514... telefon

Pałac Romantyczny Wróblew

Wróblew 5A, Ozorków, Łódzkie,

W pobliżu: Łódź, Koło, Aleksandrów Łódzki, Pabianice, Brzeziny, Stryków, Koluszki, Turek, Zgierz, Łęczyca, Kutno, Łowicz, Skierniewice, Uniejów, Poddębice

514... telefon
Wyświetleń: 2115


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Liczba gości

od 10 do 600

Pałac Romantyczny Wróblew

Pałac Romantyczny to wyjątkowe i eleganckie miejsce stworzone z ogromną pasją. Naszą misją jest zapewnienie naszym gościom przeżycia najważniejszych chwil, w miejscu idealnie do tego przeznaczonym.

Pałac Romantyczny to kwintesencja elegancji i nowoczesności, ale również klasyki i tradycji. Trzy sale weselne oraz przepiękny ogród, zostały stworzone z myślą o przeżywaniu najważniejszych chwil w życiu, w gronie rodziny i przyjaciół

Obiekt został zaprojektowany z myślą o organizacji niezapomnianych wesel oraz imprez okolicznościowych liczących nawet do 600 osób.

Organizacja wesela to nie lada wyzwanie dla każdej z par. Znalezienie wyjątkowego miejsca to pierwsza decyzja, przed którą stoi przyszła młoda para.
Wybór sali, która sprosta oczekiwaniom to absolutna konieczność i podstawa udanej uroczystości.

Pałac Romantyczny to obiekt, na który składają się trzy eleganckie i luksusowe sale weselne oraz przepiękny, romantyczny ogród. Każda z sal (Kryształowa, Pałacowa oraz Romantyczna), zaprojektowana jest zgodnie ze swoim motywem przewodnim.

Otwarcie Pałacu nastąpi 02.09.2022r. 

Zapraszamy do kontaktu!

  • Noclegi
  • Okrągłe stoły
  • Altana na ślub
  • Ogród
  • Parking

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Ozorków, Lokale weselne, Hotele, Eleganckie Wesele, Obiady Weselne

Powrót