Zapytanie
77... telefon

Pałac Sulisław

Sulisław 24, Sulisław, Opolskie,

W pobliżu: Wrocław, Kłodzko, Dzierżoniów, Świdnica, Brzeg, Oława, Krapkowice, Ząbkowice Śląskie, Nysa, Otmuchów, Strzelin, Niemodlin, Opole, Prudnik

77... telefon
Wyświetleń: 2333


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Liczba gości

od 50 do 250

Pałac Sulisław

Pałac Sulisław to wyjątkowe miejsce na wyjątkową okazję jaką niewątpliwie jest uroczystość weselna. Urokliwie położony kompleks pałacowo-parkowy gwarantuje ciszę i spokój, z dala od miejskiego zgiełku. Stylowe wnętrza XVII-wiecznych budynków, odrestaurowane ze smakiem i dopieszczone w każdym detalu oraz czarowny, zabytkowy park zachwycający przepiękną polską przyrodą, niosą moc estetycznych wrażeń.

Przyjęcie weselne może być zorganizowane we wnętrzach pałacowych. Na większe uroczystości doskonale sprawdzają się klimatyczne przestrzenie eleganckiej Sali Kongresowej i Sali Kolumnowej z przepięknym łukowym sufitem. Dla miłośników zabawy na łonie natury przygotowaliśmy komfortowy pawilon w parku, by goście mogli odetchnąć na świeżym powietrzu i cieszyć się malowniczym otoczeniem.

W przypadku wesel połączonych ze ślubem, umożliwiamy przeprowadzenie uroczystości zaślubin w Pałacu Sulisław, kapliczce lub w przypałacowym parku. Udostępniamy także ajurwedyjskie SPA oraz miejsca noclegowe w luksusowych pokojach i apartamentach, zaaranżowanych w klasycznym stylu.

Rozumiejąc jak ważna to uroczystość dla Nowożeńców, Rodziców i Gości weselnych, dużą wagę przykładamy do jakości usług i indywidualnej obsługi. Dokładamy wszelkich starań, aby ten dzień na zawsze pozostał w pamięci Państwa, rodziny i przyjaciół jako absolutnie wyjątkowy.

Zapraszamy do kontaktu!

  • Noclegi
  • Okrągłe stoły
  • Altana na ślub
  • Ogród
  • Miejsce zabytkowe
  • Parking
  • Catering

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Sulisław, Lokale weselne, Hotele, Wesele w Pałacu, na Zamku, Wesele i Ślub w Plenerze, Eleganckie Wesele, Wesele z Noclegiem

Powrót