Zapytanie
601... telefon

Pałac w Grobli

Grobla 11 a, Grobla, Dolnośląskie,

W pobliżu: Jelenia Góra, Legnica, Świdnica, Wałbrzych, Złotoryja, Kamienna Góra, Jawor

601... telefon
Wyświetleń: 3932


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Liczba gości

od 50 do 170

Pałac w Grobli

Specjalizujący się w organizacji szkoleń, konferencji, warsztatów, imprez integracyjnych oraz głównie ślubów.

Dogodna infrastruktura oraz atrakcje oferowane przez Pałac w Grobli, czyni je ciekawym miejscem na organizację wszelkiego rodzaju imprez okolicznościowych oraz biznesowych.

W naszym Pałacu w Grobli mogą Państwo zorganizować wiele imprez okolicznościowych, w tym: wesele, komunie, chrzciny, urodziny, imieniny, rocznice, a także wieczór panieński czy kawalerski. 

Do dyspozycji gości pozostawiamy sale mieszczące się na terenie kompleksu pałacowego w Grobli. Indywidualny sposób określania menu, fachowe porady organizatora imprez, wsparcie w temacie wystroju i dekoracji oraz zaangażowanie profesjonalnego i doświadczonego personelu pozwolą, aby Państwa najważniejszy dzień w życiu był wspominany jak najpiękniej.

Jeśli mają Państwa pytania, z przyjemnością rozwiejemy wszelkie wątpliwości. W ten sposób zapraszam do kontaktu poprzez formularz lub kontakt telefoniczny.

Zapraszamy do kontaktu!

  • Noclegi
  • Okrągłe stoły
  • Altana na ślub
  • Ogród
  • Parking

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Grobla, Lokale weselne, Hotele, Rustykalne Wesele, Wesele i Ślub w Plenerze, Wesele w Namiocie, Wesele z Noclegiem, Boho Wesele, Obiady Weselne

Powrót