Zapytanie
664... telefon

Pałac Żeleńskich

Grodkowice 1, Kłaj, Małopolskie,

W pobliżu: Kraków, Skawina, Dobczyce, Wieliczka, Tarnów, Niepołomice, Bochnia, Brzesko, Gdów, Nowy Wiśnicz

664... telefon
Wyświetleń: 28923


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Liczba gości

od 10 do 1000

Pałac Żeleńskich - idealny na wesela i przyjęcia okolicznościowe


Pałac Żeleńskich Grodkowice to wyjątkowe miejsce do organizacji wesela w stylu dworskim i królewskim, które zrobi ogromne wrażenie na wszystkich zaproszonych gościach. Zapierający dech w piersiach pałac otoczony jest oazą zieleni, która zagwarantuje Państwu przyjęciu magiczną, niemal bajkową atmosferę. Odizolowany od zewnętrznych hałasów, nasz obiekt weselny zagwarantuje Państwu pełną spokoju i swobody przestrzeń do beztroskiej zabawy w gronie najbliższych.

W Pałacu Żeleńskich mogą państwo zorganizować przyjęcie weselne dla nawet 300-350 gości. Organizujemy klasyczne wesela zasiadane wewnątrz obiektu dla maksymalnie 150 osób przy tradycyjnym układzie stołów, bankiety weselne z bufetem szwedzkim dla 300-350 osób lub wesela z wykorzystaniem namiotów w ogrodzie dla maksymalnie 250 gości. We wnętrzach panuje naturalna klimatyzacja, ze względu na wysokość pomieszczeń. Wyjątkowa aranżacja sal weselnych i panująca w nich uroczysta atmosfera z pewnością pozytywnie wpłyną na nastrój Państwa gości weselnych.

Piękny park, otaczający naszą salę weselną, nadaje specyficzny klimat temu miejscu, a także stanowi wyśnione tło do zdjęć w czasie sesji ślubnej. Przypałacowy park będzie stanowił także idealną oprawę dla ślubu w plenerze, w którego organizacji chętnie pomożemy.

Okoliczne tereny, a w szczególności Puszcza Niepołomicka i Pogórze Karpackie, gwarantują piękne widoki i znakomitą przestrzeń do spędzenia czasu z najbliższymi. Dogodny dojazd i przyzwoita odległość od Krakowa również stanowią istotny atut naszego obiektu na wesela.

  • Noclegi
  • Okrągłe stoły
  • Ogród
  • Dostosowane dla niepełnosprawnych
  • Miejsce zabytkowe
  • Parking

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Kłaj, Lokale weselne, Hotele, Wesele w Pałacu, na Zamku, Wesele i Ślub w Plenerze, Wesele w Namiocie, Wesele z Noclegiem, Obiady Weselne

Powrót