Zapytanie
500... telefon

Pałacyk Zawady

Zawady 20, Kowiesy, Łódzkie,

W pobliżu: Grodzisk Mazowiecki, Żyrardów, Mszczonów, Grójec, Rawa Mazowiecka, Łowicz, Skierniewice

500... telefon
Wyświetleń: 2863


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Liczba gości

od 10 do 300

Pałacyk Zawady

Wesele jak z bajki? W pałacyku w Zawadach to możliwe! U nas spełnisz wszystkie swoje pragnienia związane z najważniejszym dniem w życiu. Potrafimy połączyć staropolskie tradycje z nowoczesnymi pomysłami, tworząc przy tym wyjątkową i niezapomnianą uroczystość.

Nasza elegancka sala jest w stanie pomieścić do 100 gości, niemniej istnieje także opcja wynajęcia gustownego namiotu oraz zwiększenie tym liczby osób aż do 300! Umiejscowiony tuż za pałacykiem, prezentuje się niebywale nastrojowo, czyniąc każde wesele magicznym wydarzeniem. Co więcej, zarówno uroczystość w pałacyku, jak i w namiocie to także gwarancja dużych możliwości aranżacyjnych i florystycznych, dzięki czemu udekorujesz miejsce wesela zgodnie z własnymi pragnieniami i oczekiwaniami!

Wizualne aspekty to jednak nie wszystko, gdyż nasza kuchnia jest równie wyśmienita! Bazujemy na tradycyjnej kuchni polskiej, urozmaiconej smakami i aromatami z całego świata. Znajdziecie u nas m.in. napary z ziół i kwiatów w towarzystwie miodu z markowej pasieki, a teraz szereg win z naszej winniczki oraz… ekologicznych piw opartych na historycznych recepturach! Nie lada gratką dla gości będzie także posmakowanie przysmaków z kredensu babci Zosi, w którym nie brakuje swojskich cudowności, takich jak miody, dżemu, marmolady, bazy do zup i sosów oraz znacznie więcej!

Pałacyk w Zawadach oddaje także do dyspozycji Pary Młodej hotel z 15 komfortowymi i eleganckimi pokojami, w których może przenocować nawet 50 osób oraz… nocleg w Apartamencie w prezencie!

Zapraszamy do kontaktu!

  • Noclegi
  • Okrągłe stoły
  • Ogród
  • Miejsce zabytkowe
  • Parking

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Kowiesy, Lokale weselne, Hotele, Wesele w Pałacu, na Zamku, Wesele i Ślub w Plenerze, Eleganckie Wesele, Wesele z Noclegiem, Obiady Weselne

Powrót