Zapytanie
500... telefon

Pastelove Pola - New is coming...

Mszczonowska 17, Świętochów, Mazowieckie,

W pobliżu: Warszawa, Nadarzyn, Grodzisk Mazowiecki, Pruszków, Żyrardów, Ożarów Mazowiecki, Mszczonów, Piaseczno, Góra Kalwaria, Konstancin Jeziorna, Grójec, Tarczyn

500... telefon
Wyświetleń: 3789


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

250 zł / os

Liczba gości

od 50 do 200

Pastelove Pola

W spokojnej, małej miejscowości Świętochów blisko Warszawy, w otulinie Chojnowskiego Parku Krajobrazowego, na ponad 1,5 hektarowym terenie powstaje wyjątkowy koncept Pastelove Pola - miejsce, które przeniesie gości w zupełnie inny wymiar. 

Rozbielone pastelowe barwy budynku zaprojektowanego w amerykańskim styl hampton, dbałość o detale, przestrzeń oraz nowoczesność w każdej części obiektu tworzą wyjątkową atmosferę tego miejsca.


Wyrafinowane Wnętrze

W eleganckim lobby ze strefą chillout można usiąść przy kominku, skorzystać z baru, a w sali konferencyjnej zorganizować imprezę na ok. 50 osób.

Sercem budynku jest imponująca, wysoka i widna sala bankietowa z wysokimi oknami i drewnianym parkietem, mieszcząca ok. 200 gości, wyposażona w sprzęt najnowszej generacji do klimatyzowania i wentylowania pomieszczeń.

Naturalnym przedłużeniem sali bankietowej jest ogromny zadaszony taras z kominkiem i wygodnymi sofami ogrodowymi, z widokiem na okolice, basen zewnętrzny, oraz altanę ślubną, do której prowadzi malownicza aleja brzóz.

Goście mogą spędzić noc w jednym z ośmiu komfortowych pokoi z których roztacza się kojący widok na zieleń.

Na nowożeńców czeka pięknie zaprojektowany duży apartament, w którym można zrealizować pamiątkową sesję zdjęciową, prezentującą przygotowania panny młodej do ślubu. Dodatkowym atutem apartamentu jest taras z widokiem na zasiedlone gniazdo bocianie.

Planowane otwarcie: wiosna 2021

Pastelove Pola – tworzymy to miejsce do celebracji najważniejszych chwil w Twoim życiu: niezapomniane wesela, magiczne przyjęcia, spotkania rodzinne i firmowe. 

  • Noclegi
  • Okrągłe stoły
  • Altana na ślub
  • Ogród
  • Dostosowane dla niepełnosprawnych
  • Parking
  • Catering

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Świętochów, Lokale weselne, Hotele, Wesele i Ślub w Plenerze, Eleganckie Wesele, Dworek na Wesele, Wesele z Noclegiem, Obiady Weselne

Powrót