Zapytanie
56... telefon

Półwysep Wądzyn

Wądzyn 39, Bobrowo, Kujawsko-Pomorskie,

W pobliżu: Grudziądz, Nowe Miasto Lubawskie, Brodnica, Golub-Dobrzyń, Lidzbark, Rypin

56... telefon
Wyświetleń: 3257


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Liczba gości

od 120 do 300

Półwysep Wądzyn

Ślub i Wesele to wydarzenia, które każdy człowiek wspomina przez całe życie. Sprawimy, że zorganizowane przez nas przyjęcie będzie niezapomniane dla Państwa oraz wszystkich gości. Do Państwa dyspozycji mamy sale o wielkości od 120 do 300 osób z różnymi wersjami ustawienia, w zależności od potrzeb. Zadbamy o każdy szczegół uroczystości by w tym wyjątkowym dniu mogli Państwo zapomnieć o troskach i cieszyć się wspólnym szczęściem.

Dla osób, które organizują u nas przyjęcie lub wesele możemy zapewnić dodatkowe atrakcje takie jak stoły tematyczne: stół łasucha (słodki stół), stół swojskiego jadła + możliwość zamówienia wyrobów z dziczyzny, stół rybny, stolik kawowy z możliwością wynajęcia ekspresu kawowego, fontanna czekoladą płynąca. Istnieje także możliwość zamówienia pieczonego indyka przygotowywanego w całości – specjał Szefowej Kuchni.

Nasz ośrodek jest jednym z nielicznych na terenie pojezierza, gdzie można zawrzeć związek małżeński w plenerze. Zorganizowaliśmy już kilka takich uroczystości cywilnych oraz kościelną. Do dyspozycji Pary Młodej oraz gości plaża ze specjalnie przygotowanym do tego celu pomostem i namiotem.

Zapraszamy do kontaktu!

  • Noclegi
  • Okrągłe stoły
  • Altana na ślub
  • Ogród
  • Plac zabaw
  • Parking

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Bobrowo, Lokale weselne, Hotele, Wesele nad Jeziorem, Wesele i Ślub w Plenerze, Wesele z Noclegiem, Wesele w Hotelu ze SPA

Powrót