Zapytanie
509... telefon

Queen's Garden Apartamenty nad Stawem

Warszawska 82, Rypin, Kujawsko-Pomorskie,

W pobliżu: Toruń, Brodnica, Golub-Dobrzyń, Lipno, Czernikowo, Rogowo, Skępe

509... telefon
Wyświetleń: 993


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Liczba gości

od 10 do 30

Queen's Garden Apartamenty nad Stawem

Queen's Garden Apartamenty nad Stawem wynajmujesz jak dom - cały obiekt jest do Twojej dyspozycji: 5 sypialni z podwójnymi, wygodnymi łóżkami, 3 łazienki, sauna fińska z rustykalnym prysznicem, dwa kominki opalane drewnem, dwa wyposażone aneksy kuchenne, klimatyczne części wspólne (strefa odpoczynku, biblioteczka, gry planszowe itp.), kącik zabaw dla dzieci oraz eko plac zabaw, letnia altana z wyposażoną kuchnią, duży ogród, staw z łódką oraz taras słoneczny, „las hamaków” w zagajniku brzozowym, grill/palenisko gdzie przy ognisku można przesiadywać do rana.

Przestrzeń idealna do spędzenia wolnego czasu z grupą przyjaciół lub rodziną, a także jako miejscówka na szkolenia firmowe i warsztaty. Nasz obiekt nie funkcjonuje jak hotel - podczas pobytu nie spotkasz tutaj obcych osób, dlatego możesz liczyć na 100% intymności, wygody i komfortu. Nie ma możliwości wynajęcia poszczególnych pokoi w tym samym terminie dla różnych grup. Przyjeżdżacie do nas swoją paczką. U nas nie ma ceny za osobę.

Oferujemy cztery przedziały cenowe w zależności od ilości osób. Nasz apartament to także doskonałe miejsce jako baza wypadowa, bowiem okolica słynie z licznych jezior - do najbliższego z nich mamy zaledwie 10 km, kolejne w promieniu do 14 km, a jest ich tutaj ponad 24!

Zapraszamy do kontaktu!

  • Noclegi
  • Altana na ślub
  • Ogród
  • Plac zabaw
  • Parking

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Rypin, Lokale weselne, Hotele, Wesele nad Jeziorem, Rustykalne Wesele, Wesele i Ślub w Plenerze, Wesele z Noclegiem

Powrót