Zapytanie
533... telefon

Rezydencja Bohema

Kosciuszki 21, Szczawno-Zdrój, Dolnośląskie,

W pobliżu: Jelenia Góra, Dzierżoniów, Świdnica, Wałbrzych, Bielawa, Nowa Ruda, Kamienna Góra, Strzegom, Boguszów-Gorce, Jakubów

533... telefon
Wyświetleń: 2483


Średnia ocena: 5 z 1 głosów

Zobacz opinie

Liczba gości

od 10 do 150

Sala Balowa Rezydencji Bohema

Sala Balowa Rezydencji Bohema to przepiękne i klimatyczne miejsce na każdą okazję. Duża powierzchnia, piękne wysokie 8 metrowe okna, przez które widać park zdrojowy i masa wpadającego przez nie dziennego światła sprawią, że każda zorganizowana tu impreza będzie niepowtarzalna.

Oferujemy Państwu różne konfiguracje stołów zarówno okrągłych jak i prostokątnych dla 150 osób.

Szef Kuchni przygotuje nawet najbardziej wyszukane menu zarówno wytrawne jak i cukiernicze według gustu, preferencji żywieniowych i Państwa fantazji.

Sala balowa
To piękne wyjątkowe wnętrze, które na zawsze pozostanie w pamięci Państwa gości. Jego historyczny charakter i niepowtarzalny klimat sprawią, że zarówno kameralne przyjęcie jak i huczne wesele stanie się wydarzeniem ponadczasowym.

Przy odrobinie wyobraźni słychać tu jeszcze dźwięki dawnych koncertów i bali.

Gościli tu Księżna Daisy Hochberg von Pless, Henryk Wieniawski wirtuoz skrzypiec oraz wielu innych znamienitych gości.Sale zdobi wyjątkowy olbrzymi zabytkowy kryształowy żyrandol. Tu historia przenika się z nowoczesnością. Niewątpliwym atutem tego miejsca jest możliwość bezpośredniego wyjścia poprzez taras do parku zdrojowego.

Zapraszamy do kontaktu!

  • Noclegi
  • Okrągłe stoły
  • Ogród
  • Miejsce zabytkowe
  • Parking
  • Catering

Lokalizacja

Wasze opinie

R Rafał 2022-10-10 18:58:34

Ocena: 5

Doskonałe pod każdym względem miejsce na organizację wesela. Obiekt, niezwykle majestatyczny - wysoka, jasna sala z przepięknym żyrandolem pośrodku, wysokie okna dające dużo światła - zrobił ogromne wrażenie na wszystkich gościach. Część taneczna gustownie wbudowana w salę również spełniła bardzo dobrze swoją rolę, spokojnie pomieściła tańczącą w jednym momencie większość gości z 80-osobowej ekipy. Na sali bez problemu zmieścili się również barmani, stół słodki, stół z dodatkowymi alkoholami. Jedzenie FE-NO-ME-NAL-NE! Z kim nie rozmawialiśmy po weselu, to każdy zachwalał a to jedno, a to drugie, a to kolejne danie. Jeśli ktoś nie wierzy, to proponuję wybrać się tam na obiad (poza weselami jest to normalna restauracja). Dużym atutem jest ogródek - goście mogą wyjść i pochillować. Wprawdzie sala mieści się w samym centrum deptaku w Szczawnie, to jednak pierwsze wrażenie („ile ludzi się tam kręci, na pewno będą podchodzić i podglądać imprezę” - które sami mieliśmy na początku) jest całkowicie mylne - wejście do ogródka jest po rozpoczęciu wesela zamykane, a same Szczawno po godzinie 19:00 zamiera i prawdę mówiąc później żywa dusza się tam nie kręci, nasi goście byli jedyni w okolicy. Oprócz tego musimy bardzo podziękować całej obsłudze sali - przede wszystkim kontakt z właścicielami i panią menadżer był bez zarzutu, przebiegał płynnie, wszyscy byli otwarci na zmiany (odnośnie menu, planu imprezy, dodatkowych atrakcji w formie pokazu barmańskiego itd.), pomagali zalatwiać formalności z USC. Mamy też duże słowa uznania dla pracowników, którzy bezpośrednio obsługiwali wesele (a także śniadanie następnego dnia) - na każdą prośbę gości reagowali błyskawicznie, wszystko było zbierane na bieżąco, a potrawy płynnie roznoszone. Nie było też tego, co nas raziło w wielu innych miejscach - a mianowicie liczenia za każdy drobny element osobno (chłodzenie alkoholu, roznoszenie alkoholu, mycie szkła barmanów, zbieramie szkła baramanów i wiele innych, na które się natknęliśmy w poszukiwaniu sali). Jako prawnik z zawodu dodam jeszcze, że w przypadku Rezydencji Bohema nie ma żerowania na niewiedzy klienta, tzn. podkładania mu skomplikowanej umowy z karami umownymi i innymi cudami na kiju w nadziei, że podpisze i będzie można go jeszcze na coś naciągnąć. W zasadzie moglibyśmy wymienić jeszcze więcej pozytówów, ale chyba najlepiej samemu się przekonać i udać w weekend na obiad, by spróbować dań, rozejrzeć się i porozmawiać z panią menadżer. My z całego serca polecamy i dziękujemy za organizację perfekcyjnego wesela :)

Tagi: Szczawno-Zdrój, Lokale weselne, Hotele, Wesele z Noclegiem, Obiady Weselne

Powrót