Zapytanie
663... telefon

Stary Młyn Strzeszyn

Strzeszyn 7, Łubowo, Zachodniopomorskie,

W pobliżu: Szczecinek, Czaplinek, Borne Sulinowo

663... telefon
Wyświetleń: 12989


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Liczba gości

od 10 do 100

Stary Młyn Strzeszyn

Zapraszamy Państwa do organizacji Waszego wyjątkowego dnia w Starym Młynie. Wspólnie sprawimy, aby ten dzień stał się jednym z najpiękniejszych wspomnień w Waszym wspólnym życiu. Organizacja tak ważnego wydarzenia w sali weselnej nad samym jeziorem, znajdującym się na terenie programu Natura 2000 zachwyci każdego. Z dala od zgiełku oraz szybkiego, codziennego życia, Państwo Młodzi oraz goście spędzą niezapomniany czas wspólnego świętowania i zabawy. Sceneria oraz otoczenie natury pozwoli skupić się wszystkim na tej jakże ważnej chwili w życiu Nowożeńców.

 

Przygotowanie miejsca oraz przyjęcia

Do Państwa dyspozycji oferujemy elegancką salę balową, oraz dodatkową powierzchnię w namiocie z widokiem na jezioro. Do dyspozycji mamy różne warianty obrusów i pokrowców na krzesła, tak aby każdy mógł stworzyć swój idealny wystrój Sali na ten wyjątkowy dzień. Sala weselna wyposażona jest w profesjonalny sprzęt nagłaśniający oraz oświetleniowy, co zapewni odpowiednią atmosferę i udaną zabawę. Oferujemy również przygotowanie niecodziennego przyjęcia w malowniczym otoczeniu oraz komfortowe noclegi. Zaproponujemy pyszne, przygotowane na miejscu jedzenie, do wyboru w różnych wariantach, które zadowoli nawet wyszukane podniebienia Gości oraz na specjalnie życzenie wyselekcjonowany dla Państwa alkohol.

 

Dzień po weselu

W dzień po weselu, zaproponujemy Państwu różne warianty śniadania oraz możliwość spędzenia wraz z gośćmi całego dnia w Starym Młynie, aby spokojnie i w ciszy zregenerować siły i wspólnie bawić się na poprawinach. Przygotujemy poprawinowy posiłek, który zostanie podany w Sali balowej lub w Chacie Grillowej.

 

Okoliczne kościoły

W okolicach Strzeszyna, w ramach tej samej parafii Rzymskokatolickiej p.w. Wniebowzięcia NMP, której historia sięga przełomu XII i XIII wieku, znajdują się wyjątkowe kościoły, które swoim wnętrzem i scenerią sprawią że ślub będzie niezapomnianym przeżyciem i historią do opowiadania przyszłym pokoleniom. Neoromański kościół w Łubowie z ołtarzem ze szkoły Wita Stwosza (5 km), przepiękny kameralny neogotycki kościół filialny w Łącznie (11km) nad jeziorem Ciemno Małe, neoromański kościół p.w. MB Różańcowej z barokowym ołtarzem w Liszkowie ( 8 km).

 

Magia Starego Młyna

Stary Młyn w Strzeszynie jest wspaniałym miejscem zapewniającym niezapomniane przeżycie cudownych chwil, które poprzedzają piękny trud i wysiłek wspólnego życia. Pozwólcie Sobie na chwilę zapomnienia i przeżyjcie te rodzinne wydarzenie razem z nami. Sala weselna nad jeziorem dostarczy Wam oraz Waszym rodzinom komfortu i spokoju we wspaniałej scenerii, która zapadnie w pamięci na całą dalszą drogę życia.

Wszystkie oferty weselne przygotowywane są indywidualnie, po konsultacjach z Młodą Parą, aby w pełni spełnić Wasze oczekiwania i marzenia, co do tej niepowtarzalnej chwili i jej aranżacji. Zapraszamy również do wcześniejszych odwiedzin, co pozwoli w pełni poznać walory Starego Młyna.

 

Zachęcamy do kontaktu z nami i wspólnego przygotowania
niezapomnianego przyjęcia weselnego w Sali weselnej nad jeziorem!
  

  • Noclegi
  • Okrągłe stoły
  • Altana na ślub
  • Ogród
  • Plac zabaw
  • Dostosowane dla niepełnosprawnych
  • Miejsce zabytkowe
  • Parking
  • Catering

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Łubowo, Lokale weselne, Hotele, Wesele nad Jeziorem, Rustykalne Wesele, Wesele i Ślub w Plenerze, Wesele z Noclegiem, Boho Wesele, Obiady Weselne

Powrót