Zapytanie
41... telefon

Tęczowy Młyn ****

Zakładowa 4, Kielce, Świętokrzyskie,

41... telefon
Wyświetleń: 34546


Średnia ocena: 5 z 2 głosów

Zobacz opinie

Liczba gości

do 200

HOTEL TĘCZOWY MŁYN NA TWOJE WESELE

Każda zakochana osoba pragnie mieć wyjątkowy ślub i niezapomniane wesele…Dzięki nam to możliwe! Nasza elegancka oraz funkcjonalna sala weselna z pewnością zdobędzie Wasze uznanie. Niespotykany wystrój i przytulna atmosfera panująca w naszym hotelu sprawi, że zarówno Para Młoda, jak i zaproszeni goście poczują się tutaj swobodnie oraz wyjątkowo.

PRZYJĘCIA WESELNE DO 200 OSÓB

Aranżacja sali zależna jest od liczby zaproszonych gości, a dzięki mobilnemu parkietowi jesteśmy elastyczni i gotowi sprostać każdym wymaganiom Młodej Pary. Okrągłe stoły a może tradycyjnie długie? Jesteśmy tu dla Was aby Wam doradzić i rozwiać wszelkie wątpliwości.

MENU WESELNE

Dbając o różne gusta gości weselnych i potrzeby Młodej Pary, przygotowaliśmy ofertę, którą można samodzielnie skomponować. Koszt standardowej oferty to jedyne 196 zł od osoby.

Szczególną wagę przykładamy do jakości i estetyki potraw oraz kulturalnej i profesjonalnej obsługi kelnerskiej, przez to każda uroczystość pozostaje w pamięci uczestników jako wyjątkowo udana.

Kieruj się dobrym smakiem…..wybierz Tęczowy Młyn!!!

  • Noclegi
  • Okrągłe stoły
  • Ogród
  • Dostosowane dla niepełnosprawnych
  • Parking

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

A Aneta 2020-03-20 08:45:28

Ocena: 5

Serdecznie polecam na organizację przyjęć okolicznościowych w tym hotelu. Ja i moi goście byliśmy zachwyceni wysokim obsługi hotelowej oraz kelnerskiej, wystrojem i pysznym jedzeniem. Dzięki Panu Pawłowi, który czuwał nad wszystkim ten dzień był dla mnie wyjątkowy. Bardzo dziękuję i szczerze polecam.

A Adrian 2017-09-21 10:41:27

Ocena: 5

Bardzo dziękujemy Pani Ani i Panu Pawłowi za zorganizowanie SUPER wesela. Wszystko było dobrane na ostatni guzik, a nawet poza programowe rzeczy wykonali z uśmiechem :) Dziękujemy też wyjątkowej obsłudze, która dopełniła zadowolenia :) Gratulacje należą się też szefowi kuchni - Andrzejowi. Przepyszne dania, które serwował zostały w głowach gości na długo... :) POLECAMY TĘCZOWY NA WESELE!!!

Tagi: Kielce, Lokale weselne, Hotele, Urban Wedding, Wesele z Noclegiem, Obiady Weselne

Powrót