Zapytanie
535... telefon

TeoDorka Med & Spa

Słońsk Górny 29, Ciechocinek, Kujawsko-Pomorskie,

W pobliżu: Toruń, Inowrocław, Włocławek, Aleksandrów Kujawski

535... telefon
Wyświetleń: 2139


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Liczba gości

od 10 do 100

TeoDorka Med & Spa 

 “W maleńkiej obrączce uczuć świat cały, miłość, obowiązek, wzniosłe ideały.
Maleńka obrączka, a znaczy tak wiele, na całe życie włożona w kościele”….

TeoDorka Med & Spa w Ciechocinku to wymarzone miejsce na organizację tak wyjątkowego wydarzenia, jakim jest uroczystość weselna. TeoDorka zlokalizowana jest w malowniczym zakątku Ciechocinka, z dala od zgiełku miasta, wśród nadwiślańskich krajobrazów przyrody. Bliskość natury to idealna sceneria, aby powiedzieć ukochanej osobie „tak” i móc świętować to wydarzenie wraz z najbliższymi. Gwarantujemy Państwu, ze organizacja wesela w naszym obiekcie to najlepsza decyzja, jaką możecie podjąć. Urokliwe miejsce, wyśmienite dania serwowane przez szefa kuchni, pomocna i profesjonalna obsługa oraz nowoczesne i przytulne wnętrza to atuty, które sprawią, że ten dzień będzie dla Państwa niezapomnianym przeżyciem.

* Nowożeńcy otrzymują w prezencie do dyspozycji Apartament na noc poślubną oraz prezent – niespodziankę.

Sala

Do dyspozycji Pary Młodej oddajemy salę restauracyjną, która doskonale nadaje się na organizację uroczystości weselnej do 100 osób. Możliwych jest kilka ustawień stołów, w zależności od życzeń Nowożeńców. Bezpośrednio z sali można wyjść na patio, skąd rozpościera się piękny widok na staw i tereny zielone. Wszystkie te elementy tworzą niepowtarzalny klimat i wspaniałą atmosferę.

Dekoracje

Zgodnie z tradycją weselną, stoły nakryte będą białymi obrusami, a krzesła białymi pokrowcami. W zakresie dekoracji kwiatowej sali, współpracujemy z zaufaną i doświadczoną pracownią florystyczną, która pomoże Nowożeńcom w doborze dekoracji, tak by spełniały one Wasze wymagania. Jednocześnie, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Pary Młodej, umożliwiamy wykonanie dekoracji sali przez dekoratora, którego Państwo osobiście znacie i do którego macie zaufanie.

Propozycje menu weselnego

Nasza restauracja serwuje dania zarówno tradycyjnej kuchni polskiej jak również specjały kuchni międzynarodowej. Szef kuchni łączy tradycję i nowoczesność, tworząc wyjątkowe kompozycje kulinarne. Z pewnością sprostają one oczekiwaniom największych smakoszy i stanowić będą nie tylko ucztę dla podniebienia lecz także dla wzroku.

Możliwość przygotowania poprawin.

Dodatkowo proponujemy:

* występ Elvis show,
*  limuzynę na wesele, przejazd bryczką i wiele innych,
*  lampiony szczęścia, teatr ognia,
*  atrakcje kulinarne,
*  alkohol i open bar,
*  obsługę barmana / pokaz sztuki barmańskiej,
*  szczudlarzy – anioły,
*  bańki mydlane,
*  balony z helem,
*  opiekunkę do dzieci na życzenie.

  • Noclegi
  • Okrągłe stoły
  • Ogród
  • Parking

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Ciechocinek, Lokale weselne, Hotele

Powrót