Zapytanie
602... telefon

Willa Ogrodnika

Nowy Borek 352, Błażowa, Podkarpackie,

W pobliżu: Rzeszów, Strzyżów, Dynów, Tyczyn, Boguchwała, Łańcut, Kańczuga

602... telefon
Wyświetleń: 1300


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Liczba gości

od 10 do 200

Willa Ogrodnika

Willa Ogrodnika to ciekawy obiekt, oferujący noclegi w pobliżu Rzeszowa. Położona w malowniczej dolince zaledwie 15 km od miasta. Przy budynku znajduje się ogród z oczkiem wodnym i skalnikiem obsadzonym pięknymi roślinami, jest to idealne miejsce na chwilę odprężenia. Tuż obok znajduje się szkółka roślin, gdzie można kupić ciekawe i wspaniale kwitnące rośliny.

Agroturystyka Willa Ogrodnika oferuje 35 miejsc noclegowych w pokojach jedno, dwu, trzyosobowych oraz apartamentach do pięciu osób.

Mamy też coś dla osób zainteresowanych urządzeniem przyjęcia, konferencji lub innego rodzaju eventów! Oferujemy wynajem dużej i małej sali oraz oranżerii. Można zarezerwować każde pomieszczenie osobno lub jako całość, w zależności od wielkości planowanej imprezy. Więcej informacji w zakładce Sale do wynajęcia.

Sala weselna to pomieszczenie idealne zarówno na imprezy integracyjne, szkolenia jak i przyjęcia okolicznościowe. Parkiet ma powierzchnię 45 m², jest doskonały do tańca i zajęć z jogi! Obok przewidziane jest miejsce na orkiestrę lub didżeja. Pozostała część pomieszczenia ma 80 m². Można tu spokojnie ustawić stoły, które pomieszczą około 70 osób.

Parom młodym, zainteresowanym urządzeniem tu wesela, udostępniamy także możliwość zrobienia sesji zdjęciowej w ogrodzie, który był pokazany w 618 odcinku programu Maja w ogrodzie. Zdjęcia ogrodu w różnych porach roku są dostępne tutaj!

Ta sala jest bezpośrednio połączona z Oranżerią, gdzie zawsze można ustawić dodatkowe stoły i pomieścić więcej gości. W tej sali można także urządzać konferencje. 

Wszystkie sale mają na wyposażeniu klimatyzacje.

Zapraszamy do kontaktu!

  • Noclegi
  • Ogród
  • Parking
  • Catering

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Błażowa, Lokale weselne, Hotele, Eleganckie Wesele, Wesele z Noclegiem, Obiady Weselne

Powrót