Zapytanie
+48... telefon

Zajazd Gościnny

Konopnica 163 D, Motycz, Lubelskie,

W pobliżu: Lublin, Konopnica, Dąbrowica

+48... telefon
Wyświetleń: 25749


Średnia ocena: 5 z 2 głosów

Zobacz opinie

Liczba gości

od 80 do 220

Zajazd Gościnny

Witamy w Zajeździe Gościnnym! W 2002 roku wypowiedzieliśmy to zdanie po raz pierwszy. Od tamtego czasu używamy tych słów z prawdziwą przyjemnością, przyjmując naszych Gości.

* Na przerwę w podróży - Niektórzy odwiedzają nas po to, aby zjeść coś smacznego i chwilę odpocząć.
* Konferencje i szkolenia - Wśród naszych Gości są tacy, którzy znaleźli tu doskonałe miejsce na podwyższanie swoich kwalifikacji, biorąc udział w konferencjach i szkoleniach organizowanych w naszych salach konferencyjnych.
* Wesela i przyjęcia okolicznościowe - Stałą grupę Gości stanowią Pary Młode i uczestnicy przyjęć weselnych, którzy korzystając z gustownych sal weselnych, wspaniale bawią się i rozkoszują daniami przygotowanymi w naszej kuchni.
Każdy jest mile widziany w Zajeździe Gościnnym, niezależnie czy wstąpi tylko na kawę, czy spędzi u nas kilka dni.

Wesela

Zajazd Gościnny pragnie wyjść na przeciw Państwa oczekiwaniom i sprawić, aby ten wyjątkowy dzień w Waszym życiu był magiczny i niezapomniany.
Dzięki smacznej kuchni, ciepłej atmosferze, miłej obsłudze oraz eleganckiemu wystrojowi sal, chwile spędzone w naszym lokalu pozostaną w pamięci zarówno Waszej, Drodzy Nowożeńcy, jak i Waszych gości na długie dni.

Drodzy narzeczeni, pozwólcie sobie na odrobinę szaleństwa i luksusu. Wykwalifikowani pracownicy doradzą Wam najlepszą ofertę dostosowaną do indywidualnych potrzeb.

Ślub to najważniejsze wydarzenie w życiu. Chcielibyśmy razem z Państwem dzielić radość tego wyjątkowego dnia. W naszych salach istnieje możliwość zorganizowania przyjęcia weselnego do 220 osób.

Koszt wesela zależy od ilości osób oraz terminu przyjęcia. Prosimy o zapoznanie się z naszą ofertą


Serdecznie Zapraszamy!

  • Noclegi
  • Okrągłe stoły
  • Ogród
  • Plac zabaw
  • Dostosowane dla niepełnosprawnych
  • Parking
  • Catering

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

U Ula i Krzysiek 2016-01-29 19:24:23

Ocena: 5

17.10.2105r. Dziękujemy za wspaniałą organizację naszej uroczystości! za każdą poradę i pomoc. Obsługa profesjonalna, życzliwa, zawsze w pobliżu i ze wszystkim na czas :) jeszcze raz dziękujemy i oczywiście ocena na 5 :)

A Agnieszka 2014-08-17 21:53:03

Ocena: 5

09.08.2014 cudnie zorganizowane wesele. Wszystkie prośby i życzenia spełnione. Goście usatysfakcjonowani przepysznym jedzieniem. Pani właścicielka i managerka służą pomocą i spełnią każde życzenie;) obsługa bardzo miła i profesjonalna.

Tagi: Motycz, Lokale weselne, Hotele

Powrót