Zapytanie
539... telefon

Zamek na Piasku

Kapitańska 43, Chłopy, Zachodniopomorskie,

W pobliżu: Koszalin, Kołobrzeg, Mielno, Łazy, Dąbki, Białogard, Ustronie Morskie, Sarbinowo

539... telefon
Wyświetleń: 1082


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Liczba gości

do 100

Zamek na Piasku

Zamek na Piasku nowy hotel w malowniczej miejscowości Chłopy. Szukasz idealnego miejsca na zorganizowanie wesela, komunii, chrzcin, urodzin, bankietu? Nie szukaj zajmiemy się wszystkim i dołożymy wszelkich starań, żeby to ważne wydarzenie było Waszym niezapomnianym przeżyciem.

Hotel Zamek na Piasku wybudowany w 1903 roku, turystyczna legenda XX wieku, powrócił w nowej odsłonie. Położony nad samym brzegiem Bałtyku. Rozkochuje w secesyjnej architekturze, wysmakowanym designie i nadmorskiej przyrodzie. Usytuowany jest w samym centrum malowniczej miejscowości rybackiej – Chłopy.

Zamek na Piasku został odrestaurowany w 2022 roku. Stare fotografie hotelu i łodzi rybackich przypominają o barwnej przeszłości hotelu. Wnętrza hotelu to połączenie tradycji z nowoczesnością.

Nasi goście mają do dyspozycji prywatne wejście na plażę, która pozwoli na doskonały odpoczynek z dala od turystycznego zgiełku. Od frontu hotelu znajduje się ogródek letni z gastronomią, gdzie cyklicznie organizowane są wydarzenia muzyczne. Od północnej strony na drugim piętrze Goście hotelu mogą podziwiać przepiękne wschody i zachody słońca nad Bałtykiem z tarasu widokowego zażywając kąpieli w jacuzzi. Goście Hotelu Zamek na Piasku mogą skorzystać z gabinetu masażu.

Hotel Zamek na Piasku to przestrzeń pełna relaksu i wyciszenia – to tutaj poświęcisz czas wyłącznie sobie i nabierzesz sił do dalszego działania.

Zamek na Piasku to połączenie odprężenia i celebracji fantastycznych chwil w wyjątkowym miejscu.

Zapraszamy do kontaktu!

  • Noclegi
  • Ogród
  • Miejsce zabytkowe
  • Parking

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Chłopy, Lokale weselne, Hotele, Wesele nad Morzem, Wesele w Pałacu, na Zamku, Wesele i Ślub w Plenerze, Eleganckie Wesele, Wesele w Namiocie, Wesele z Noclegiem, Obiady Weselne, Wesele w Hotelu ze SPA

Powrót