Zapytanie
507... telefon

21 Film

Rydzowa 8/21, Łódź, Łódzkie,

W pobliżu: Aleksandrów Łódzki, Pabianice, Zgierz, Konstantynów Łódzki, Sosonowiec, Majówka

507... telefon
Wyświetleń: 584


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

21 Film

Filmami ślubnymi zajmujemy się już od 20 lat. Przez ten czas wypracowaliśmy swój własny styl, który jest nie tylko rozpoznawalny, lecz na długo zapamiętywany.

Videofilmowanie czy też Wideofilmowanie wesel i uroczystości ślubnych ma w Polsce długą tradycję - choć nie zawsze ma ona właściwe podstawy. Kamerzysta jest właściwie na każdym ślubie, choć często można usłyszeć głosy, iż pary młode nie chcą w ten sposób utrwalać swojego cudownego dnia. Niemniej jednak będziemy się starać przekonać Państwa iż kamerzysta ślubny nie jest złem koniecznym - a filmy mogą być równie atrakcyjną pamiątką jak zdjęcia.

Specyfika filmu z Tego Dnia wymaga specyficznego sposobu patrzenia na świat. Każdy film fabularny to mnóstwo scen. Czasem jest ich nawet tysiące. Ten dzień także składa się z tysięcy momentów, chwil, scen które ulatują pod naporem następnych radosnych przeżyć. Wystarczy je zarejestrować i odtworzyć. Łatwe prawda? Możesz nam zaufać!

Film powstaje podczas montażu. To fakt o którym większość osób zapomina - a jest to najbardziej świadoma część kreacji filmowej, nadaje charakter, ton oraz koloryt. Uwypukla emocje, zatrzymuje nas na moment, skupia uwagę... Bez montażu każdy film będzie tylko suchą rejestracją. Dlatego nasze filmy są esencją akcji, pozbawioną dłużyzn.

Zapraszamy do kontaktu!

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Łódź, FotoVideo, Kamerzysta, Teledysk Ślubny

Powrót