Zapytanie
515... telefon

A Film by Daniel Handzel

Katowice, Śląskie,

W pobliżu: Katowice, Jaworzno, Tychy, Tychy, Gliwice, Rybnik, Częstochowa, Szczyrk, Pszczyna, Zawiercie, Racibórz, Kłobuck, Lubliniec, Myszków, Bieruń

515... telefon
Wyświetleń: 658


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

2500 zł


Cześć, nazywam się Daniel, mam 24 lata i przez połowę mojego życia nagrywam oraz montuję filmy. 

Mało kto z moich klientów wie, że swoją przygodę z nagrywaniem oraz montażem rozpocząłem już za dzieciaka od filmów deskorolkowych. Profesjonalnym wykonywaniem zleceń weselnych zajmuję się już od kilku dobrych lat. Udało mi się zebrać spore doświadczenie, pracując pierwsze przy montażu reportaży oraz teledysków weselnych, a dopiero później spełniałem się również jako operator i właśnie to dało mi pełną kontrolę nad tworzeniem pięknych filmów. 

W dniu Waszego ślubu nie tylko skupiam się na uwiecznieniu ważnych dla Was chwil, ale także pomagam, doradzam i staram się rozładować nadmierny stres.

Nie raz udało mi się też uratować życie Pana Młodego, gdy podczas przygotowań zapomniał powiesić marynarkę na swój dedykowany wieszak specjalnie zakupiony przez jego przyszłą Żonę 😉 Prywatnie bardzo lubię wesela, przez co z uśmiechem na twarzy nagrywam pamiątkę z Waszego wyjątkowego dnia. Najważniejsze dla mnie jest zadowolenie Pary Młodej z całokształtu filmu, dlatego jestem otwarty także na różne nietypowe propozycje jego realizacji. Poza filmami uwielbiam podróże, dobre jedzenie i gry wideo. 

Broszura informacyjna zawiera ofertę. Mimo to zapraszam na niezobowiązujące spotkanie online lub stacjonarnie, będę mógł wtedy powiedzieć coś więcej na temat samej oferty i jeszcze dokładnie dopasować ją dla Was. Zachęcam również do obejrzenia moich filmów, które znajdziecie poniżej! 


Kliknij, aby pobrać ofertę!

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Katowice, FotoVideo, Kamerzysta, Nowoczesne filmy ślubne, Naturalne filmy ślubne, Teledysk Ślubny

Powrót