Wyślij zapytanie
517... pokaż numer

Alltar Film & Foto

ul. Zawiszy Czarnego 5a/10, Ostróda, Warmińsko-Mazurskie,

W pobliżu: Olsztyn, Elbląg, Działdowo, Brodnica

517... pokaż numer
Wyświetleń: 2934


Średnia ocena: 5 z 1 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

1550 zł

Alltar Film & Foto

Utrwalimy dla Państwa ten cudowny i niezapomniany czas, uwieczniając go na super zdjęciach i filmie. Aby sprostać oczekiwaniom wszystkich naszych klientów zawsze staramy się poznać ich potrzeby i preferencje aby wspólnie wykreować pomysły na realizację reportaży.

Jeśli więc szukacie sprawdzonych specjalistów w branży wideo - foto do zarejestrowania Waszego ślubu i wesela, to idealnie trafiliście. Warto skorzystać z Naszych usług spośród tak dużej konkurencji na rynku, ponieważ to co robimy, jest naszym sposobem na życie - nie traktujemy tego tylko jako pracę. Zadbamy o to żebyście byli zadowoleniu, a uwiecznione chwile na zdjęciach i filmie budziły pozytywne emocje i wspomnienia. Działamy w sposób niebanalny, a do naszej pracy podchodzimy z pasją i dużą kreatywnością. Gwarantujemy Wam najwyższą jakość świadczonych usług oraz niezapomnianą pamiątkę do końca życia.

Zapraszamy do kontaktu!

Lokalizacja

Wasze opinie

O Ola i Michał 2015-07-29 20:58:53

Ocena: 5

Serdecznie polecamy Alltar Film & Foto i współprace z Panem Zielińskim oraz jego Żoną . Jakość zdjęć i filmu bardzo wysoka. Na ślubie i na weselu nie odczuwaliśmy ich obecności, goście też sobie to chwalili. Kontakt bezproblemowy, a sama współpraca w sympatycznej atmosferze. Wesele odbyło się 9 maja w Przystani w Olsztynie.

Tagi: Ostróda, FotoVideo, Kamerzysta

Powrót