Zapytanie
+48... telefon

Arek Włodarski photo-shoot.eu - filmowanie ślubów

Olsztyn, Warmińsko-Mazurskie,

W pobliżu: Ełk, Szczytno, Ostróda, Iława, Mrągowo, Elbląg, Działdowo, Bartoszyce, Gołdap, Nidzica, Lidzbark Warmiński, Braniewo, Reszel, Olecko, Pisz, Nowe Miasto Lubawskie, Mikołajki

+48... telefon
Wyświetleń: 1401


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

0 zł

Arek Włodarski photo-shoot.eu - filmowanie ślubów

Oferta Ślubna:

Tego dnia jestem z Wami od samego początku, a więc robię pełen reportaż, czyli zaczynając od przygotowań, poprzez ceremonię zaślubin, wesele do oczepin. Nie ustalam limitów czasowych. Natomiast miejsce jak i termin sesji plenerowej ustalamy indywidualnie.Finalnie otrzymujecie:

- Auto Ślubne – Dodge Charger .Duża i dynamiczna amerykańska limuzyna z serii muscle car, która zrobi wrażenia na gościach i komfortowo dowiezie Was do celu.  Auto dostępne z kilkoma przystrojeniami do wyboru.

- Fotoalbumy 5szt. Wasze zdjęcia w solidnej i pięknej oprawie. Wszystkie albumy projetowane są indywidualnie. Do wyboru szeroki wachlarz okładek (skóra, drewno)

- Zdjęcia minimum 400szt na pendrivie w gustownym drewnianym pudełku w którym znajdują się również wywołane zdjęcia plenerowe w formacie 21x15cm.

- Fotobudka (opcja dodatkowa)  Coś co rozkręci każdą imprezę! Zdjęcia z budki drukowane sa na miejscu. Fotobudka wraz z akcesoriami, czyli: okulary, maski, czapki itp.

- Zdjęcie grupowe (opcja dodatkowa)  Zdjęcie jest wykonane po wyjściu z kościoła, lub przed salą weselną. Otrzymuje je każda z par będąca na weselu. Zdjęcie podpisane jest imionami Pary Młodej oraz datą Ślubu, wielkośc 18x13cm. Bardzo fajny podarunek dla wszystkich gości od Młodej Pary ;)

- Videofilmowanie (opcja dodatkowa) Full HD wysokiej jakości, długość filmu około 1,5 godz + teledysk ślubny około 10 min

- Dodatkowy fotograf (opcja dodatkowa) Otrzymujecie wówczas 150szt zdjęć więcej i co ważniejsze niektóre momenty fotografowane są z różnych perspektyw co znacznie uatrakcyjnia materiał :)

 

Zapraszamy do kontaktu!

 

 

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Olsztyn, FotoVideo, Kamerzysta

Powrót