Zapytanie
607... telefon
Wyświetleń: 3552


Średnia ocena: 5 z 11 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

0 zł

Best Film Company

Jesteśmy kreatywnym i pełnym energii zespołem.  Każda Młoda Para to dla nas przygoda. Staramy się stworzyć atmosferę radości, przepełnioną prostotą ale i naszą solidną pracą Każdą parę traktujemy indywidualnie, dlatego nasze realizację za każdym razem są wyjątkowe i oryginalne.

Film dostosowujemy do Waszych potrzeb oraz marzeń. Film jest Pamiątką Pary Młodej i musi być taki jaki sobie wymarzyliście :-)

Nasze filmy są pełne dynamizmu aby każda osoba oglądająca sledziła kadry z ciekawością i zainteresowaniem, oczekując co będzie chwilę później


Do reportażu ślubno - weselnego używamy sprzętu najwyższej jakości: lustrzanek i bezlusterkowców firm CANO I SONY oraz DRONA firmy Phantom. Ślub filmujemy z jednego, dwóch lub więcej obiektywów. Na zewnątrz może towarzyszyć Wam zapis z DRONA (ślub, plener). Piękne ujęcia z góry będą niesamowitym obrazem, które pozazdroszczą Wam wszyscy znajomi.

Zapraszamy do kontaktu!
Lokalizacja

Wasze opinie

M Martyna 2022-11-22 09:53:50

Ocena: 5

Polecamy z całego serca. Kontakt z Robertem bardzo dobry, podczas przygotowań i całej imprezy nie czuliśmy żadnego skrępowania kamerą, ani dodatkowego stresu dzięki świetnemu podejściu Roberta. Dziękujemy za piękną pamiątkę na całe życie. Najbliżsi również byli zadowoleni z nagrania.

A Aleksandra i Igor 2022-10-06 11:16:06

Ocena: 5

Polecam z całego serca. Profesjonalne podejście, świetny kontakt i rady w sprawie całego filmu. Po obejrzeniu filmu i teledysku mieliśmy odczucie jakby to było wczoraj. Wszystko terminowo, na czas. Jesteśmy bardzo zadowoleni :)

M Marika 2022-09-05 17:30:45

Ocena: 5

Bardzo dziękujemy za piękną pamiątkę. Jesteśmy zadowoleni. Polecamy :)

I Iza I Paweł 2022-09-04 09:55:34

Ocena: 5

Jesteśmy mega zadowoleni z Roberta !! Zrobił kawał dobrej roboty, pełen profesjonalizm ❤️❤️ 💪💪 Zadbał o wszystko, rozluźniał atmosferę 😁😁 Dla wymagających Par polecamy tylko ROBERTA !! Pozdrawiamy 👏👏😁

N Natalia i Igor 2022-01-14 14:33:58

Ocena: 5

Polecamy usługi Roberta za zaangażowanie, profesjonalne podejście a także wyjście z każdej sytuacji. Jak powiedział nie ma rzeczy nie możliwych. Nie poddaje się i walczy do końca aby sprostać oczekiwanią. Film jest piękny moglibyśmy oglądać go codziennie. Nasza pamiątka z najważniejszymi momentami z tego pięknego dnia . POLECAMY!!!!!

P Patryk & Wiktoria 2022-01-01 12:03:03

Ocena: 5

Z całego serca dziękujemy i Polecamy Best Film Company ! Pełen profesjonalizm i zaangażowanie. Film zawiera najważniejsze a także te najśmieszniejsze momenty, które są ze sobą idealnie połączone. Jesteśmy zadowoleni z efektów pracy Pana Filipa i Pana Roberta. Jeszcze raz szczerze POLECAMY i pozdrawiamy !

A Angelika i Wojtek 2021-12-28 10:49:52

Ocena: 5

Bardzo dziękujemy za wspaniały reportaż filmowy z naszego ślubu i wesela. Zarówno my, jak i nasi goście byliśmy zachwyceni profesjonalną obsługą w trakcie uroczystości, a efekt końcowy w postaci filmu i teledysku spełnił w 100% nasze oczekiwania. Zawartość, montaż oraz zabawne ujęcia wnoszą „jakość dodaną” czego oczekuje od tej pamiątki każda para młoda.

M Mariusz &Magda 2021-12-20 12:26:19

Ocena: 5

Z czystym sumieniem polecam Roberta. Pełen profesjonalizm i zaangażowanie w pracę. Przed nakręceniem nas w domu już miał przygotowany materiał ze zdobienia kościoła i sali weselnej. Bardzo dobrze dogadywał się z kamerzysta przez co wzajemnie nie wchodzili sobie w kadr. Efektem ciężkiej pracy jest bardzo fajny film z naszego ślubu oraz krótki teledysk do pokazania każdemu kto zapyta: "Jak tam wesele?".

M Marta 2021-11-11 09:51:49

Ocena: 5

Powiem tak ,pełen profesjonalizm! Nie mogliśmy sobie z mężem wyobrazić lepszych ludzi na to miejsce ! Wszystko tak pieknie zrobione! Film cudowny ! Pełen wzruszenia i śmiechu! Najpiękniejsze momenty uwiecznione ! A co najważniejsze byłam tak zestresowana ale gdy tylko wysiadłam z auta I widziałam uśmiechy na ich twarzach i usłyszałam: będzie dobrze my Ci pomożemy ,to obrazu było mi lżej, mogłam liczyć na obu panów! Goście zachwyceni i do dzisiaj wspominają tych dwóch fantastycznych Panów:) ⁸pozdrawiamy!

P Patrycja 2021-11-08 20:48:33

Ocena: 5

Z całego serca polecamy współpracę z Robertem! Robert jest osobą bardzo profesjonalną a przy tym dzięki swojej sympatycznej aparycji potrafi rozładować napięcie przed kamerą które towarzyszy każdej parze w tym ważnym dniu! Jeśli ktoś się zastanawia czy warto mieć na swoim weselu kamerzystę! Odpowiadam: zdecydowanie tak! Emocje w tym dniu są nie do opisania A czas leci zdecydowanie szybko - dzięki Robertowi będziemy mogli przez długie lata wracać do tych wspomnień z uśmiechem na twarzy! Dziękujemy za tak wyjątkowy film! Współpraca z Robertem to czysta przyjemność:)

Tagi: Bydgoszcz, FotoVideo, Kamerzysta, Filmowanie Wesela Dronem, Filmowanie z Dwóch Perspektyw, Teledysk Ślubny

Powrót