Zapytanie
607... telefon


Średnia ocena: 5 z 3 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

0 zł

Best Film Company

Jesteśmy kreatywnym i pełnym energii zespołem.  Każda Młoda Para to dla nas przygoda. Staramy się stworzyć atmosferę radości, przepełnioną prostotą ale i naszą solidną pracą Każdą parę traktujemy indywidualnie, dlatego nasze realizację za każdym razem są wyjątkowe i oryginalne.

Film dostosowujemy do Waszych potrzeb oraz marzeń. Film jest Pamiątką Pary Młodej i musi być taki jaki sobie wymarzyliście :-)

Nasze filmy są pełne dynamizmu aby każda osoba oglądająca sledziła kadry z ciekawością i zainteresowaniem, oczekując co będzie chwilę później


Do reportażu ślubno - weselnego używamy sprzętu najwyższej jakości: lustrzanek i bezlusterkowców firm CANO I SONY oraz DRONA firmy Phantom. Ślub filmujemy z jednego, dwóch lub więcej obiektywów. Na zewnątrz może towarzyszyć Wam zapis z DRONA (ślub, plener). Piękne ujęcia z góry będą niesamowitym obrazem, które pozazdroszczą Wam wszyscy znajomi.

Zapraszamy do kontaktu!
Lokalizacja

Wasze opinie

M Marta 2021-11-11 09:51:49

Ocena: 5

Powiem tak ,pełen profesjonalizm! Nie mogliśmy sobie z mężem wyobrazić lepszych ludzi na to miejsce ! Wszystko tak pieknie zrobione! Film cudowny ! Pełen wzruszenia i śmiechu! Najpiękniejsze momenty uwiecznione ! A co najważniejsze byłam tak zestresowana ale gdy tylko wysiadłam z auta I widziałam uśmiechy na ich twarzach i usłyszałam: będzie dobrze my Ci pomożemy ,to obrazu było mi lżej, mogłam liczyć na obu panów! Goście zachwyceni i do dzisiaj wspominają tych dwóch fantastycznych Panów:) ⁸pozdrawiamy!

P Patrycja 2021-11-08 20:48:33

Ocena: 5

Z całego serca polecamy współpracę z Robertem! Robert jest osobą bardzo profesjonalną a przy tym dzięki swojej sympatycznej aparycji potrafi rozładować napięcie przed kamerą które towarzyszy każdej parze w tym ważnym dniu! Jeśli ktoś się zastanawia czy warto mieć na swoim weselu kamerzystę! Odpowiadam: zdecydowanie tak! Emocje w tym dniu są nie do opisania A czas leci zdecydowanie szybko - dzięki Robertowi będziemy mogli przez długie lata wracać do tych wspomnień z uśmiechem na twarzy! Dziękujemy za tak wyjątkowy film! Współpraca z Robertem to czysta przyjemność:)

Z Zuzanna 2021-09-13 16:35:06

Ocena: 5

Jesteśmy bardzo zadowoleni z usługi Roberta. Pełen profesjonalizm, świetne ujęcia, dobrze skomponowane. Możemy szczerze polecić ☺️

Tagi: Bydgoszcz, FotoVideo, Kamerzysta, Filmowanie Wesela Dronem, Filmowanie z Dwóch Perspektyw, Teledysk Ślubny

Powrót